Świetny lekarz, tłumaczy wszystko w zrozumiały kompetentny sposób i jest bardzo uprzejmy (nawet czasem pożartuje), widać że to co robi jest jego życiową pasją, a nie wyłącznie pracą zarobkową. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz potrafi zadbać o pacjentów. Dokładnie wszystko tłumaczy i ma czas dla pacjentów. polecam

Lekarz godny polecenia .Dusza człowiek .Kompetętnie podchodzi do każdego pacięta .Wytłumaczy wszystko w zrozumiały sposób.

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista

Byłam tylko raz u Pana Doktora, ale mogę powiedzieć, że to zdecydowanie kompetentny i rzetelny lekarz. Szuka przyczyn choroby i naprawdę chce pomóc.

Lekarz oddany pacjentowi, umiejący nawiązać bardzo dobry kontakt z pacjentem. W przypadku zawikłanego stanu chorobowego nie pozostawia pacjenta samego sobie, a potrafi doprowadzić do wyjaśnienia przyczyny choroby.

DOSKONAŁY LEKARZ, POŚWIECA DUŻO CZASU PACJENTOWI, WSZYSTKO WYTŁUMACZY.

DOSKONAŁY LEKARZ, POŚWIECA DUŻO CZASU PACJENTOWI, WSZYSTKO WYTŁUMACZY.

nie uprzejmy poswica malo czasu pacjentowi nie tlumaczy choroby w zrozumialy sposob odradzam