Anna Kliszczewska

Lekarz rodzinny

3,5

Mam calkowite zaufanie do kompetencji Pani dr Kliszczewskiej.Zawsze uprzejma,kompetentna,trafne diagnozy i cierpliwie tlumaczy dany przypadek,choroby i leczenie

Dramat!!! Nie zauważyła anginy ropnej, mówiąc że gardło czyste i pewnie jakiś wirus, nawet nie analizując objawów, które dla anginy są charakterystyczne. Mój mąż,który nie jest lekarzem tylko zajrzał do buzi i widział opuchliznę i biały nalot. Na szczęście udało mi się trafić na kompetentnego laryngologa następnego dnia...Bardzo nie polecam!!!

Najlepsza Pani Lekarz pierwszego kontaktu u której się leczyłem. Trafne diagnozy i spora doza empatii. Polecam

Najlepsza lekarka pierwszego kontaktu jaką miałam do tej pory i nie zamienię jej na żadną inną. Dziękuję Pani doktor za to ,że jest taką dobrą lekarką.

Świetna lekarka! Mądra, kompetentna, lekarz z powołania. Przesympatyczna i miła, zawsze uśmiechnięta, zawsze doradzi, pomoże, zna się na rzeczy i wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza! A moi przedmówcy chyba nie o tej lekarce piszą... Zdecydowanie polecam każdemu! :)

Bardzo komptetentna, dokładna lekarka. Polecam wszystkim.

Bardzo komptetentna, dokładna lekarka. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam tego lekarza!! najlepszy lekarz w przychodni na al.29 listopada!!

miła i uprzejma,zawsze wszystko dokładnie tłumaczy,ale to prawda,ze nie lubi osób przychodzących bez rejestracji lub spóźniających się./skomentuje ale jak sie poczeka to zawsze przyjmie/

Beznadziejna lekarka, niekompetentna,arogancka, nie polecam, nie umie rozpoznać choroby , nie wyznała sie na zapaleniu płuc,a kolege leczyła antybiotykiem na zapalenie gardła które wogole nie wymagało leczenia. ODRADZAM

Poniżej krytyki, odmówiła przyjęcia chorej osoby, która nie miała możliwości wcześniejszego umówienia się przez tel."bo miała przerwę na papierosa".Dodatkowo skomentowała prośbę o wizytę ironiczną aluzją. A co z przysięgą lekarską, honorem, sumieniem - zarozumiała i niesympatyczna kobieta.