Lekarz Rodzinny Kraków

Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Po wizycie u Pani doktor pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinie w Internecie.Dlaczego? Bo jeszcze nigdy żaden lekarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Doktor co widać kocha swoją pracę,jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo rzeczowo i dokładnie objaśnia zalecenia,wczesniej poprzedzone szerokim wywiadem. Cieżko w dzisiejszych czasach trafić na taką pozytywną i ciepłą osobę. Szczerze polecam!, mama dwójki malych pacjentów Pani doktor w Medycynie Rodzinnej w tym jednego z poparzona noga. Serdecznie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

ulica Radzikowskiego 19/6

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

Lea 210a/45

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza dzięki zlecone u badaniu. Antybiotyk celowa y. Szczere zainteresowany sowanie lekarza pacjentem i szczegółowy wywiad. Wzór do naśladowania.

Małgorzata Zawiślan

Lekarz rodzinny, Internista

II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Fantastyczna lekarka, która ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta, a na dolegliwości i choroby pacjenta patrzy całościowo. Poza tym w praktyce, którą prowadzi doskonale dobrała sobie współpracowników, zarówno lekarzy jak i pielęgniarki. GORĄCO POLECAM :)

Marzena Staniec-Gajos

Lekarz rodzinny, Internista

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Najlepsza Pani Doktor na jaką w życiu trafiłam. Bardzo kompetentna, z ogromem wiedzy, słucha, co pacjent ma do powiedzenia, dopytuje - robi wszystko, żeby pomóc. Zawsze potrafi skierować na odpowiednie badania bądź do specjalisty, bez wymówek, stara się dotrzeć do źródła problemu, a nie tylko zaleczyć objawy. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna, poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi, ile potrzeba. Bez porównania z innymi internistami, których odwiedzałam do ...

lekarz Danuta Robak

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Imielna 23

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

Monika Kraśnicka

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

Lekarze rodzinni w Krakowie