Lekarz Rodzinny Kraków

- 150 lekarzy

lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 65

Gabinet
Słomczyńskiego 18/47
31-234 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Na wizytę udałem się z urazem kolana, udzielono mi profesjonalnej i natychmiastowej pomocy! Dawno nie spotkałem się z tak wysoką kulturą osobistą i przyjazną atmosferą u lekarza :) Od razu wdrożono leczenie, które już po tygodniu przyniosło pozytywne efekty. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym gabinecie!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Małgorzata Kita

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 23

ZOZ
Na Błonie 1
Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor tak nade mną jaki i nad moja rodzina. od lat leczę się u Dr Kity i nigdy bym nie zmieniła jej na innego lekarza. Jest to człowiek o niebywałej ambicji i oddaniu dla pacjenta. Jest lekarka z powołania i o wielkim sercu. Nie rozumie powyższych opinii pacjentów wypisujących dziwne o niej rzeczy. W dzisiejszych czasach natomiast JEST DZIWNY ZWYCZAJ PŁACENIA LUDZIOM ZA ZŁE ...
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Magdalena Węgrzyn

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 14

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

Edwarda Bednarz

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 13

Centrum Medyczne

Kraków

Średnia ocen: 1,4/5
Pani Doktor Bednarz podeszła bardzo powierzchownie do badania i diagnozy. Nie zrobiła ze mną praktycznie żadnego wywiadu.
Przyszedłem z problemem krtani, przekazałem że mam bolesność przy przełykaniu i oddychaniu na wysokości tchawicy/płuc. Poza zajrzeniem do gardła i naciśnięciu na brzuch nie zrobiła nic więcej. Nie osłuchała mnie, nie sprawdziła węzłów chłonnych. Od razu bez zastanowienia się stwierdziła, że to zgaga i przepisała mi leki, mimo, że ja zgagi nigdy ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Maria Karabuła

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 12

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 3,0/5
Pani doktor może rzeczywiście sprawia wrażenie trochę zakręconej jak Goldie Hawn w "Ptaszku na uwięzi" ale to raczej objaw zaganiania i troski o pacjenta , a nie lekceważenia. Z własnej inicjatywy zleca badania krwi pod różnym kątem ( ja miałem 4 razy w ciągu ostatniego roku ) , informuje o aktualnych bezpłatnych programach profilaktycznych .Pani doktor informuje o możliwości przepisania tańszych zamienników , nie przepisuje zbędnych leków i nie wystawia ...
Opinia dodana przez: KIKI

lekarz Anna Stefura

Pediatra, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29
30-664 Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Wspaniały lekarz.Od czasu ukończenia studiów P. doktor leczyłam moje dzieci ,które są już dorosłe, ja nadal pozostaje jej starą i wierną pacjentką,cenię ją za ludzkie podejście do ludzi i serce włożone w pracę.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Robert Kleszcz

Internista, Lekarz rodzinny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5
Super lekarz,kompetentny, sympatyczny, zawsze zadowolony chyba bardzo lubi swoją pracę.Polecam Go ! Wiele razy mi pom
Opinia dodana przez: Anonim

Anna Kliszczewska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 11

Gabinet
al. 29 listopada
31-234 Kraków

Średnia ocen: 3,7/5
Mam calkowite zaufanie do kompetencji Pani dr Kliszczewskiej.Zawsze uprzejma,kompetentna,trafne diagnozy i cierpliwie tlumaczy dany przypadek,choroby i leczenie
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Wibrowska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 10

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 3,0/5
Bardzo życzliwa i miła Pani doktor. Jestem pacjentką od wielu lat i nie zamierzam zmieniać lekarza.Uważam,że jest osobą kompetentną i godną polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grzegorz Pawlik

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 9

Gabinet
ulica Radzikowskiego 19/6
31-315 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.
Opinia dodana przez: Anonim

Lekarze rodzinni w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat