Lekarz Rodzinny Kraków

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Vox Naturae
Ul. Rzemieślnicza 1
Kraków

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe
Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Po wizycie u Pani doktor pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinie w Internecie.Dlaczego? Bo jeszcze nigdy żaden lekarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Doktor co widać kocha swoją pracę,jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo rzeczowo i dokładnie objaśnia zalecenia,wczesniej poprzedzone szerokim wywiadem. Cieżko w dzisiejszych czasach trafić na taką pozytywną i ciepłą osobę. Szczerze polecam!, mama dwójki malych pacjentów Pani doktor w Medycynie Rodzinnej w tym jednego z poparzona noga. Serdecznie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Chodzę do pani doktor od paru lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Jest jedynym lekarzem publicznej służby zdrowia, do którego chodzę (specjalistów po przykrych doświadczeniach wybieram wyłącznie z grona tych prywatnych) i czasem nie mogę wyjść ze zdumienia, że trafiłam na nią w małej, publicznej przychodni, i że prezentuje standard charakterystyczny bardziej dla prywatnych placówek. Jest niezwykle kompetentna, o wszystko pyta, wszystko tłumaczy, ma wspaniałą wiedzę, ale i ...

ulica Radzikowskiego 19/6

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

Lea 210a/45

Kompetentna, wzorowy lekarz. Rzeczowa, świetny diagnostyk, ma celne i szczere uwagi. Stawia za cel wyleczenie a nie kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Łukasz

Małgorzata Zawiślan

Lekarz rodzinny, Internista

II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Fantastyczna lekarka, która ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta, a na dolegliwości i choroby pacjenta patrzy całościowo. Poza tym w praktyce, którą prowadzi doskonale dobrała sobie współpracowników, zarówno lekarzy jak i pielęgniarki. GORĄCO POLECAM :)

Marzena Staniec-Gajos

Lekarz rodzinny, Internista

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara

Monika Kraśnicka

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

Gabinet lekarski

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

Lekarze rodzinni w Krakowie