Lekarz Rodzinny Kraków

lekarz Grażyna Więcek

Słomczyńskiego 18/47

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Chodzę do niej razem z synem. Bardzo odpowiadają mi wizyty weekendowe. Przy małym dziecku jest to dość wygodne.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Magdalena Węgrzyn

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

lekarz Maria Karabuła

Kraków

Pani doktor może rzeczywiście sprawia wrażenie trochę zakręconej jak Goldie Hawn w "Ptaszku na uwięzi" ale to raczej objaw zaganiania i troski o pacjenta , a nie lekceważenia. Z własnej inicjatywy zleca badania krwi pod różnym kątem ( ja miałem 4 razy w ciągu ostatniego roku ) , informuje o aktualnych bezpłatnych programach profilaktycznych .Pani doktor informuje o możliwości przepisania tańszych zamienników , nie przepisuje zbędnych leków i nie wystawia ...
Opinia dodana przez: KIKI

lekarz Anna Stefura

Pediatra, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29

Wspaniały lekarz.Od czasu ukończenia studiów P. doktor leczyłam moje dzieci ,które są już dorosłe, ja nadal pozostaje jej starą i wierną pacjentką,cenię ją za ludzkie podejście do ludzi i serce włożone w pracę.Pozdrawiam.

Anna Kliszczewska

al. 29 listopada

Mam calkowite zaufanie do kompetencji Pani dr Kliszczewskiej.Zawsze uprzejma,kompetentna,trafne diagnozy i cierpliwie tlumaczy dany przypadek,choroby i leczenie

Edwarda Bednarz

Centrum Medyczne

Kraków

Najpierw Pani Bednarz nakrzyczała na mnie że zapukałam do gabinetu(co z tego że nie było innych pacjentów których mogłabym spytać czy ktoś jest w gabinecie a nie było słychać żeby ktoś wewnątrz coś mówił). Potem raczyła porozmawiać ze mną w progu. Powiedziała mi że przyjmuje tylko pilne przypadki(chociaż nikogo oprócz mnie nie było) i kiedy powiedziałam na co choruje i że pilnie potrzebuję leków bo jeśli ich nie dostanę na ...
Opinia dodana przez: Maria
Pełen profesjonalizm, krótkie kolejki, rozsądne i empatyczne podejście. Leczymy się u Pani doktor od 11 lat.

lekarz Grzegorz Pawlik

ulica Radzikowskiego 19/6

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

lekarz Małgorzata Dziedzic-Adamczyk

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Poradnia Psychoneurologii Wieku Rozwojowego
inna Centrum B 11

Jako pacjent pani doktor od wielu lat, uważam, że jest wysokiej klasy specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i zawsze służy dobrą poradą.

lekarz Ewa Zofia Grzesiak

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Świetny lekarz, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Skieruje na odpowiednie badania, wysłucha doradzi i napewno nie zostawi żadnego pacjenta bez pomocy!
Opinia dodana przez: Martyna

Lekarze rodzinni w Krakowie