Lekarze Lekarz rodzinny Kraków

lekarz Ewa Chorążka

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Fantastyczna Pani doktor. Wysokie kompetencje, świetne podejście do pacjenta, serdeczność i cierpliwość w tłumaczeniu problemu. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Halina Goszcz

Lekarz medycyny pracy, Internista

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Bardzo kompetenta kobieta ta zca ordynatora dokladna w badaniu dociekliwa z choroami schorzeniami duzo pytan szybko konkretnie pozatym zawsze usmiechnieta dyskretna szkoda ze na takim oddziale jak toksykologia i ze takie osoby dodaja opinie ale taka jak mama
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Urszula Ciszkiewicz-Zeman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vadimed" Filia Lotnicza
Lotnicza 3
31-462 Kraków

Wspaniała Kobieta. Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy. Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo. Zdecydowanie polecam. Frytas. Nowy Sącz.

lekarz Ireneusz Kościelny

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80
31-546 Kraków

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Agata Stalmach-Przygoda

ul. Michała Żaka 17/72
30-612 Kraków

Fantastyczna lekarka, jako pierwsza i jedyna doprowadzila do trafnej diagnozy po ponad 20 latach dolegliwości. Nie spotkałam drugiego tak zaangażowanego w problemy pacjentów lekarza, zawsze cierpliwa i pogodna, polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Łysik

Rehabilitacja "Fizjo-Med 2"
ulica Bałtycka 3
31-214 Kraków

Pani doktor jest świetnym lekarzem, uczęszczam do Pani doktor od lat. Zawsze pomoże, jest bardzo miła. Jeśli trzeba zawsze zleca dodatkowe badania lub konsultacje. Chodząc do Pani doktor zawsze czuje, że zadbano o moje zdrowie.
Opinia dodana przez: A

lekarz Grażyna Więcek

Słomczyńskiego
31-234 Kraków

Z całego serca polecam i zachęcam do wizyt u Pani Doktor! Człowiek Anioł - wysłucha, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, analizuje wyniki badań, wskazuje różne możliwe metody leczenia
Opinia dodana przez: Dominika Hepter

Zygmunt Siegel

Stare Miasto
pl. Św. Ducha
Kraków

Cudowny człowiek i doktor. Pomaga, szanuje swoich pacjentów i poświęca im czas, klasa sama w sobie. Jestem szczęśliwy, że mogłem trafić na Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Michał

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional
31-144 Kraków

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam. Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Choroby zakaźne, Lekarz sportowy

Gabinety Lekarskie Medico
Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Monika Mazur

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków

Pani Monika Mazur bardzo mi pomogła jestem wdzieczny za to ,że pomogła mi w chorobie. Bardzo polecam . Pomoże wam.

Kazimiera Liszka

ul.Bałtycka
Kraków

Lekarka o dużej wiedzy, dużym doświadczeniu i ogromnie dużej kulturze.Zgadzam się z opinią, że nie przypisuje sobie wszelkiej wiedzy medycznej.W przypadkach koniecznych kieruje do specjalistów. Pokora wobec swojej wiedzy wzbudza u pacjenta zaufanie, a lekarza czyni wiarygodnego. POLECAM PANIĄ DOKTÓR

lekarz Krystyna Czaja

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TLK MED
ulica Cystersów 16
31-553 Kraków

Znakomity lekarz, ktory widząc mnie po 2 latach od poprzedniej wizyty kojarzył z czym przychodzilem, gdzie mieszkam, ze mam córeczkę itd. Wizyta trwa długo bo lekarz nie załatwia pacjeta jak numerka do odchaczenia ale dokładnie wykonuje swoją pracę. Niestety nie przyjmuje już e mojej przychodni więc chyba zmienię przychodnię.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Edyta Sirko

Lekarz medycyny ratunkowej

Kraków

Pełna fachowośc,dobra współpraca z resztą zespołu,Kobieta z klasą i wysoką kulturą.

lekarz Waldemar Hładki

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
Józefa Mehoffera 6
31-322 Kraków

6 lat temu uległem poważnemu wypadkowi w wyniku czego przebiłem płuco prętem. Brak mi słów a żeby podziękować Panu dr.hab.n.med Waldemarowi Hładkiemu za uratowanie mojego życia które miał w swoich rękach na stole operacyjnym "Czerwona Chirurgia". dzięki niemu wróciłem do zdrowia a moje lewe płuco funkcjonuje. Panie Doktorze Moje Najserdeczniejsze Podziękowania....
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Mieczysław Słowik

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Królewska 92/78
30-079 Kraków

Wyciągnął mnie z poważnych tarapatów. Lekarz z krwi i kości. Może nie usmiecha się bez przerwy do pacjenta ale zna swój fach

lekarz Jerzy Zając

Lekarz sportowy

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Lekarz rzetelny z punktu widzenia medycznego, kompleksowe badanie i ocena stanu zdrowia oraz sugestie i rady na przyszłość. Uprzejmość wobec pacjenta pozostawia jednak wiele do życzenia. Moje doświadczenie to neutralność do rodzica i skrajna nieuprzejmość do dziecka będącego pacjentem, co jest skandaliczne.

lekarz Małgorzata Dziedzic-Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Psychoneurologii Wieku Rozwojowego
inna Centrum B 11
31-928 Kraków

Jako pacjent pani doktor od wielu lat, uważam, że jest wysokiej klasy specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i zawsze służy dobrą poradą.

Aleksandra Dolicka

Gabinet
Kraków

Dr. Dolicka to kompetentny, rzetelny, skupiony na problemach pacjenta lekarz. Od ponad 20 lat jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Leczyła również moją moja Mamę, dlatego jest dla mnie LEKARZEM RODZINNYM nie tylko z nazewnictwa. Od kilkunastu lat mieszkam poza Krakowem a mimo to nadal pozostaję pod opieką medyczną dr. Dolickiej. Zaufanie jakim ją darzę, skuteczność w udzielanej mi pomocy, poczucie, że mam w niej oddanego lekarza jest dla mnie bardzo ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Borowiecka

ulica Kościuszkowców 10
30-424 Kraków

Uważam że nie ma lepszego lekarza. Pani Doktor minumum raz w miesiącu poświęca swój czas dla naszego niemowlaka, Który od urodzenia ma problemy skórne (AZS) Bardzo gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karolina