Lekarze Lekarz rodzinny Kraków

lekarz Dorota Korocińska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Miechowity Macieja 5/7
31-475 Kraków

Również bardzo nie polecam tej Pani doktor!!! Bardzo nie miła, arogancka komentarze tej Pani bardzo nie na miejscu! siedzi tam jakby pracowała za karę!!! Niestety nie miałam wyjścia i musiałam tam przyjść ale to był mój pierwszy i ostatni raz jeszcze raz bardzo nie polecam tej Pani doktor! Omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Jerzy Gula

Lekarz rodzinny

Przychodnia Wola Duchacka
30-638 Kraków

To znakomity specjalista. Wyleczył mnie z nadciśnienia. Nie traci czasu na durne pogaduszki. Kompetentny. Rzeczowy. Pozdrawiam i życzę satysfakcji z pracy. Wszędzie dałem ocenę 5, ale program zapisał niższe. Poprawcie to!
Opinia dodana przez: Aleks

Wiesław Bukowiecki

Lekarz rodzinny

Wielmed
Mickiewicza
32-020 Kraków

Nie wiem jak można przepisać leki za kosmiczne ceny, które i tak nie zadziałały. Wydawać by sie mogło że jeżeli lekarz stawia na tak drogie leki, zawsze 100% płatne to chociaż jest pewien iż tak kosztowne leczenie przyniesie skutek. W moim wypadku leki były zupełnie źle dobrane więc działały na inne dolegliwości niż te na które ja cierpiałem. Ogólnie lekarz niegodny polecenia. Widać, że bardziej niż o interes pacjenta dba ...

lekarz Katarzyna Niemczyk

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Miałem przyjemność z tą Panią przy wypisie nie polecam nikomu bezczelna opryskliwa kobieta pozbawiona empati i kultury osobistej. Naśmiewna nie przeprowadzała wywiadu z pacjentem i chamskie docinki. Na pytanie o L4 odpowiedziała opyskliwie że na dziś mogę tylko dostać żebym sobie poszedł do lekarza rodzinnego przy złamanym obojczyku i dwuch żebrach a na wypisie wpisała Pacjent nie zdolny do pracy :) odwróciła się komentując skończyłam rozmowę z Panem. Siedziałem na ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Krzysztof Kozbur

ulica Cystersów 2/41
31-553 Kraków

Po dzisiejszym badaniu okresowym weszłam poczytać opinie o lekarzu i mogę się podpisać pod każdą. Radzę unikać, a w razie konieczności przyjąć postawę pokorną i niepytanym- nie odzywać się!
Opinia dodana przez: Anna

Anna Zgłobicka

Lekarz konsultant ZUS, Lekarz orzecznik ZUS

Kraków

popieram Pana,ja też mam nadzieje ze nie leczy,tylko zajmuje się orzecznictwem,stawałem u tej pani już 2 razy na komisji,noga też mi mówiła że chrupie,zadaje głupie pytania,dlaczego dojeżdżałem do pracy,po co mi renta,dlaczego nie robie w zawodzie,glównie większej cwaniary i cygana niewidziałem w życiu,ona rządzi,inni lekarze na komisji nie mają nic do gadania,jak mi mierzyła noge,mam zanik mięśni,to kłamała że w obu są takie same,złoto ale tylko dla ZUS-u,badanie;szum w sercu,ciśnienie ...

Wiktoria Borys

Scanmed
30-693 Kraków

kiepska pani:( powierzchownie i bez zaangazowania. Wszystko zalezy od portfela i co sie chce/jakie sa priorytety, naukowo podparte. Nie polecam, chyba, ze "mus"..ale ja bym juz nie ryzykowal:)
Opinia dodana przez: genof

lekarz Piotr Giertuga

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

ul. Odrzańska 4/29
30-408 Kraków

Bardzo nieprzyjemny, gburowaty człowiek. Może ma wiedzę jako lekarz, ale nie umie podzielić się nią z pacjentem, nie powinien pracować z ludźmi. Po każdej wizycie wychodziłam podenerwowana przez jego nieprzyjemne teksty i kompletny brak życzliwości.
Opinia dodana przez: Była pacjentka

lekarz Iwona Kułyk

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Dentystyka MKM Kaleta
OS. DYWIZJONU 303 56C
31-875 Kraków

Bardzo nieprzyjemna, wręcz ordynarna lekarka-sluzbistka pozbawiona kultury osobistej. Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Izabela Krzywda

Lekarz medycyny ratunkowej

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Niestety nie polecam! Na szczęście są jeszcze tacy lekarze którzy słuchają pacjenta i skupiają się na jego potrzebach, szczególnie w stresującej dla niego sytuacji.

lekarz Danuta Gruszowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Estery 6
31-056 Kraków

Nie polecam lekarza. Wedlug pani doktor syn zdrowy, w tum samym dniu wizyta na sorze i syn ostre zapalenie oskrzeli. Skierowania wystawiq z laska, chociaz ma wskazania bo ja mam chorobe genetyczna..
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Maria Pokorska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Tragedia. Zero kompetencji. Nie umie samodzielnie podjąć decyzji. Czas na emeryturę! Nawet proste zadanie wypisania skierowania konsultuje z innymi. Wyprosiła mnie z gabinetu alby poradzić się innej osoby o to jakie ma wystawić zalecenia. Godzina która spędziłam nie przyniosła żadnego rezultatu. Muszę ponownie wybrać się do innego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

Os. Mistrzejowice Nowe 8/16
31-640 Kraków

lekarz Liliana Czukowska-Milanova

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
31-752 Kraków