mgr Jerzy Gula

Lekarz rodzinny

1,7

Bezduszny człowiek , brak empatii dla pacjenta, przepisuje złe leki i nie potrafi ich weryfikować, nie przyznaje się do swoich błędów. Zupełnie nie kompetentny. Opryskliwy, grubiański, podły człowiek .Niegodny miana lekarza. Przysięga Hipokratesa jest mu obca. Absolutnie nie polecam, wręcz odradzam wizyty u tego pana. Starsi ludzie jeżeli już muszą przyjść do tego pana na wizytę, powinni bezwzględnie przychodzić pod opieką swoich bliskich, którzy będą kontrolować cały przebieg wizyty.

Fatalny lekarz zero empatii, przepisywacz recept marna wiedza marne kompetencje . Nie zleca badań nie weryfikuje wyników małe wsparcie medyczne dla pacjenta .

Nie zleca badań nie weryfikuje wyników małe wsparcie medyczne dla pacjenta .

To znakomity specjalista. Wyleczył mnie z nadciśnienia. Nie traci czasu na durne pogaduszki. Kompetentny. Rzeczowy. Pozdrawiam i życzę satysfakcji z pracy. Wszędzie dałem ocenę 5, ale program zapisał niższe. Poprawcie to!

Gość totalnie niekompetentny, do tego zapisuje bardzo drogie leki i kieruje do "zaprzyjaźnionej" apteki. Unikać

Dramat, za każdym razem kiedy byłam na wizycie u tego "pana" jego kultura osobista i sposób traktowania pacjenta pozostawiał dużo do życzenia, nie polecam, grubiański, niemiły, nie ma podejścia do pacjenta, kompetencja nijakie, doktor google leszy od niego

Kompletnie niekompetentny człowiek. Byłem u niego na wizycie z prośbą o skierowanie na badanie specjalistyczne- powiedział że nie potrzeba skierowania i napisał jakiś świstek bez podpisu i pieczątki. Byłem u niego na drugi dzień wyjaśnić sprawę - nie miał nawet na tyle honoru aby się przyznać do błędu i wyprosił mnie z gabinetu. Nawet w rejestracji przychodni (kobieta która powinna mieć mniejszą wiedze niż lekarz) dziwiła się że nie wydał skierowania.