lekarz Krzysztof Kozbur

Lekarz medycyny pracy

1,3

Straszny człowiek, gburowaty, nie miły, lepiej się nie odzywać i dyskutować. Zrobić swojej-wziąć karteczkę że zdolny do pracy i wyjść- tyle.

Po dzisiejszym badaniu okresowym weszłam poczytać opinie o lekarzu i mogę się podpisać pod każdą. Radzę unikać, a w razie konieczności przyjąć postawę pokorną i niepytanym- nie odzywać się!

Niebywała skamielina z XIX wieku. Po wzmiance o niejedzeniu mięsa prawie wpadł w amok i zaczął mnie pouczać że Bóg stworzył zwierzęta po to byśmy je jedli. Na końcu zapytał: ma Pan coś do pana Boga? Zatkało mnie. W normalnym kraju musiałby szybko zmienić zawód.

Lekarz, który swoim zachowaniem pokazuje jakby miał pretensje, że pacjent wchodzi do gabinetu. Bardzo nieuprzejmy, niesympatyczny. Podczas badania okresowego nie wykonał żadnych badań. Zdecydowanie nie polecam i radzę unikać.

Bardzo nie mily i gburowaty czlowiek, trudno uwierzyc ze lekarz z takim starzem popelnia blachy blad aby pokazac ze ze moze zaszkodzic pacjentowi, Mowiac krotko- JAK ZA KOMUNY mimo ze wizyta prywatna Slyszalem jak z pretensjami opiepsza pacjenta ze jest za pozno i on skonczyl juz prace (byla 12:15) a na dzwiach jest wyraznie ze przyjmuje do 13;00

Mowiac krotko- JAK ZA KOMUNY mimo ze wizyta prywatna

Kawał gbura i prostaka chłop widać że jest wiecznie wkurzony na życie brak jakiej kolwiek kultury omijać takich konowałów z daleka.