Lekarz Medycyny Pracy Kraków

lekarz Halina Goszcz

Internista, Lekarz medycyny pracy

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Bardzo kompetenta kobieta ta zca ordynatora dokladna w badaniu dociekliwa z choroami schorzeniami duzo pytan szybko konkretnie pozatym zawsze usmiechnieta dyskretna szkoda ze na takim oddziale jak toksykologia i ze takie osoby dodaja opinie ale taka jak mama

Opinia dodana przez: Maciej

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!

Opinia dodana przez: Dawid

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Fantastyczna Pani doktor. Wysokie kompetencje, świetne podejście do pacjenta, serdeczność i cierpliwość w tłumaczeniu problemu. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.

Opinia dodana przez: Anna

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz rodzinny

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vadimed" Filia Lotnicza
Lotnicza 3

Wspaniała Kobieta.
Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy.
Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo.
Zdecydowanie polecam.

Frytas. Nowy Sącz.

Wspaniała Kobieta.
Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy.
Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo.
Zdecydowanie polecam.

Frytas. Nowy Sącz.

lek. med. Joanna Partyk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Krysia

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

Pani Monika Mazur bardzo mi pomogła jestem wdzieczny za to ,że pomogła mi w chorobie. Bardzo polecam . Pomoże wam.

Ewa Drohomire

Moze bez rewelacji ale b. mila pani doktor,
cala moja rodzina sie u niej leczy i jestesmy zadowoleni

Scanmed Universum przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Akademicka 5

Dokładny , inteligentny Pan Doktor robi wszystkie niezbędne badania, dzięki czemu można sukcesywnie kontrolować swoje zdrowie. Gorąco polecam