Lekarze Lekarz medycyny pracy Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dermatolog
                                       dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Klinika Janeczko Dermatologia Estetyczna i Dermatochirurgia
Świętej Gertrudy 24/1
31-048 Kraków

Według mnie najlepszy lekarz medycyny estetycznej w Krakowie, kompetentna i zawsze bardzo dokładnie objaśnie plusy i minusy danego zabiegu medycyny estetycznej. Ja korzystam od 6 lat. Polecam
Opinia dodana przez: Marasek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Oddział Kliniczny Endokrynologii
Macieja Jakubowskiego 2
30-688 Kraków

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

lekarz Magdalena Węgrzyn

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155 Kraków

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

lekarz Grzegorz Pawlik

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.
Pełen profesjonalizm, krótkie kolejki, rozsądne i empatyczne podejście. Leczymy się u Pani doktor od 11 lat.

lekarz Anna Nalepka

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat. Takiego lekarza w obecnych czasach bardzo rzadko się spotyka. Ogromna empatia, wiedza i kultura osobista a przy tym pasja i radość z wykonywanego zawodu. Świetny diagnosta. Znajomi zazdroszczą mi takiej lekarki i także przychodni bo tam wszyscy lekarze i personel pomocniczy są dla pacjenta. Pani Doktor to Lekarz przez duże "L". Oby wszyscy tak rozumieli przysięgę Hipokratesa, jak Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Onkolog
                                       lek. med. Joanna Streb

lek. med. Joanna Streb

Onkolog, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Leczyłam się u Pani doktor w SCM clinic. Śmiało mogę powiedzieć, że miałam ogromne szczęście, trafiając do tak kompetentnego lekarza w tak trudnej chorobie. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu udało mi się wyjść na prostą i wrócić do zdrowia. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kasia F

Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp.J NZOZ Ewa Drohomirecka-Zach & Małgorzata Zawiślan
Os. 2-go Pułku Lotniczego 22 /D
Kraków

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr ...
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Joanna Partyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12
30-347 Kraków

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krysia

Teresa Wojewoda-Machnik

Gabinet lekarski
28-592 Kraków

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

lekarz Elżbieta Biegacz

ulica Czarnogórska 7/3
30-638 Kraków

Mając 82 lata i choroby sercowo-kardiologiczne stwierdzam, ż tylko Pani doktor w Krakowie cechuje tak wielka kompetencja i empatia oraz kompleksowe traktowanie przypadłości chorobowych u pacjentów w każdym wieku ZYJ NAM PAN I DOKTOR I STO I WIECEJ LAT
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Danuta Robak

Imielna 23
30-856 Kraków

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.
30-969 Kraków

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

Internista, Nefrolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

lekarz Magdalena Kąkol-Osika

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Opolska 43/24
31-277 Kraków

Świetny fachowiec polecam rzetelny i empatyczny jestem bardzo zadowolny z kontaktu z tym lekarzem ...................................

lekarz Paweł Połowianiuk

Sołtysowska 31
31-589 Kraków

Bardzo chwalę sobie kompetencje Pana Doktora, zawsze patrzył szerzej zamiast skupiać się tylko i wyłącznie na wywiadzie i widocznych objawach. Bardzo holistyczne i troskliwe podejście. Najlepszy, z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Bogdan Pawlik

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medycyny Profilaktycznej - Poradnia Okulistyczna
ulica Olszańska 5
31-513 Kraków

Nigdy nie przypuszczałam, że na NFZ można spotkać tak życzliwego człowieka. Polecam szczerze! Pan Doktor jest uprzejmy, kompetentny i z ogromnym poczuciem humoru.