Lekarz Medycyny Pracy Kraków

lek. med. Joanna Partyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krysia

Ewa Kliś

Jałowcowa 7
32-600 Zaborze, Kraków

Pani doktor godna polecenia. Zawsze wysłucha i jest zainteresowana tym aby pomóc pacjentowi. Doradza i szuka przyczyn danego schorzenia. Zawsze kieruje na badania pomocne przy danej chorobie lub do specjalisty który mógłby się zająć konkretnym przypadkiem dolegliwości.

lekarz Krzysztof Kozbur

ulica Cystersów 2/41

Lekarz, który swoim zachowaniem pokazuje jakby miał pretensje, że pacjent wchodzi do gabinetu. Bardzo nieuprzejmy, niesympatyczny. Podczas badania okresowego nie wykonał żadnych badań. Zdecydowanie nie polecam i radzę unikać.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Lekarz medycyny pracy, Ginekolog położnik

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3

Pani doktor Grażyna Komnata-Gajda, to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Jest niezwykle taktowna i delikatna podczas badań ginekologicznych. Jest bardzo uprzejma, cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo objaśnia wyniki badań. a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę !!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Cezary Stachowiak

Scanmed Universum przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Akademicka 5

Dokładny , inteligentny Pan Doktor robi wszystkie niezbędne badania, dzięki czemu można sukcesywnie kontrolować swoje zdrowie. Gorąco polecam

lekarz Marzanna Kleczaj-Kurek

ulica Szujskiego 5

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor podchodzi z uwaga do pacjenta, dokladnie bada, słucha co pacjent mówi i do tego się odnosi w rozmowie. W moim przypadku zwróciła uwagę , że przyczyną przewlekłych boli glowy jest wysokie ciśnienie. Zaordynowane leczenie pomogło!
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Urszula Ciszkiewicz-Zeman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vadimed" Filia Lotnicza
Lotnicza 3

Wspaniała Kobieta.
Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy.
Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo.
Zdecydowanie polecam.

Frytas. Nowy Sącz.

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

lekarz Halina Goszcz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Bardzo kompetenta kobieta ta zca ordynatora dokladna w badaniu dociekliwa z choroami schorzeniami duzo pytan szybko konkretnie pozatym zawsze usmiechnieta dyskretna szkoda ze na takim oddziale jak toksykologia i ze takie osoby dodaja opinie ale taka jak mama
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ireneusz Kościelny

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

Lekarze medycyny pracy w Krakowie