lekarz Katarzyna Niemczyk

1,4
1,3
1,4
1,5

Potwierdzam. Pani Doktor zdecydowanie minęła się z powołaniem. Odesłała do domu moją Mamę - starszą osobę płaczącą z bólu, nie mogącą wstać z łóżka - do domu, zostawiając nas bezradnych na weekend. Wytłumaczyła sytuację i przedstawiła zalecenia bardzo pobieżnie. Potraktowanie rodziny czekającej na SORze też godne ubolewania.

Miałem przyjemność z tą Panią przy wypisie nie polecam nikomu bezczelna opryskliwa kobieta pozbawiona empati i kultury osobistej. Naśmiewna nie przeprowadzała wywiadu z pacjentem i chamskie docinki. Na pytanie o L4 odpowiedziała opyskliwie że na dziś mogę tylko dostać żebym sobie poszedł do lekarza rodzinnego przy złamanym obojczyku i dwuch żebrach a na wypisie wpisała Pacjent nie zdolny do pracy :) odwróciła się komentując skończyłam rozmowę z Panem. Siedziałem na łóżku i nie dowierzałem co usłyszałem przez całą tą rozmowę byłem spokojny i ani razu nie unioskem głosu po prostu porażka służby zdrowia. Dodam jeszcze że Pan Piotr C. Który mnie przyjoł przebadał porobił wszystkie badania polecam całkiem inny człowiek wypisał przy mnie pacjenta i wystawił mu L4 na tyle ile chciał kulturalnie zapytał a ta Pani Katarzyna przyszła na zmianę chodził jak BĄK po oddziale taka ważna się czuła wszyscy musieli jej usługiwać i skakać koło niej od razu było widać jaki to typ Czlowieka

Kiepska jako lekarz i jako człowiek... Myślałam, że tylko mnie źle potraktowała, ale leżąc pod kroplówką na SORZE miałam możliwość słuchać jej innych wywiadów z pacjentami... dramat...

Kiepska jako lekarz i jako człowiek...

Niestety muszę się zgodzić ze wszystkimi powyższymi negatywnymi opiniami. Pani doktor wykazuje brak jakiejkolwiek empatii, zbagatelizowała wszystkie moje objawy. Na zadane pytania odpowiadała chamsko, wtrącała się w każde zdanie chcąc wytłumaczyć że niepotrzebnie zostałam skierowana na SOR przez innego specjalistę. Kilka razy powtarzała że ona się zajmuje poważnymi rzeczami, nie dowiedziałam się skąd ostry ból brzucha z jakim się zgłosiłam. Wyśmiała podejrzenie kolki nerkowej i stwierdziła że powinnam być leczona w POZ. Po 8h spędzonych w poczekalni w bólach wróciłam bez żadnej konkretnej diagnozy. Zostałam po prostu zbyta. Stanowczo nikomu nie życzę trafienia na tą kobietę na SORZE.

Obcesowa, nieuprzejma, ewidentnie nie umie w pracę z ludźmi. Życzę tej osobie zmiany zawodu. A właściwie życzę tego mieszkańcom Bochni i okolic. Moja wizyta z dzieckiem - pusta poczekalnia, 2h oczekiwania na łaskawe przyjęcie, pomimo zakwalifikowania do w miarę szybkiego przyjęcia w triażu. Potem przez kolejnych 5h olewka. Dopiero po zmianie lekarzy przyszedł kompetentny człowiek. Za co szpital płaci Pani Niemczyk? Chyba za obecność.

Trafiłem na SOR w Bochni z rana szarpana ręki,pani doktor całkiem miła,ładnie ranę zeszyla trochę się stresowałem,uspokoiła,później jeszcze wypisała L4 bez problemu o którym zapomniałem wcześniej powiedzieć.

Spokojna, jasno tłumaczy i przekazuje informacje, pacjentowi poświęca dużo uwagi. Kompetentna, pełna empatii. Szczerze polecam. Barbara -pacjentka SOR Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Pani Katarzyna, jest uroczo bezczelna. Stanowczo zraża do Siebie ludzi. Jest osobą, pozbawioną empatii, no chyba, że to jakaś zupa z Azji. Czytając opinię innych pacjentów, trafiłem na jedną pozytywną. Czyzby ktoś się pomylił?! Jest w niej ,zawarta informacja o zeszyciu ranny. Co rzuca zupełnie inne światło na osobę Pani Katarzyny. Zdecydowanie powinna zmienić profesje i zostać szwaczka. Pozdrawiam następnym razem przyniosę do zacerowania skarpety. Życzę wstrzymania akcji serca

Witam Serdecznie kolejnego konowała w Bocheńskiej służbie zdrowia. Pani Katarzyna, to wspaniałe nieporozumienie. Sądząc po podejściu do pacjenta, to zwykły kur.wi.szon, któremu to brak ogłady i zdecydowanie mózgu. A do pracy wstaję za karę. Spokojnie Pani Kasiu, tak jak Pani mówiła, nie musi mnie Pani przyjmować. Oddychać też już Pani nie musi.