lekarz Katarzyna Niemczyk

1,3
1,4
1,5
1,4

We wtorek 15 listopada 2016r. uległam wypadkowi na ulicy. Będąc na spacerze,pociągnięta przez własnego psa upadłam uderzając głowa o krawężnik. Rana płatowa okolicy czołowej. Zostałam przewieziona przez KPR na SOR ul. Kopernika 50 w Krakowie. Chirurgicznie trafiłam do Pani Doktor Katarzyny Niemczyk. Tą drogą składam serdeczne podziękowania Pani Doktor. Zeszyła mi czoło pięknie,profesjonalnie,artystycznie. Podczas szycia rozmawiała ze mną,dodawała mi otuchy,wspierała psychicznie. Szycie trwało długo - około 50 minut,szwów jest około 25. Zaopatrzyła ranę chirurgicznie. Wykonano TK głowy,zastrzyk przeciw tężcowi,zaopatrzono lekami przeciwbólowymi. Pani Doktor pouczyła mnie jak mam dalej postępować medycznie. Składam wyrazy podziękowania i ogromnego szacunku dla Pani Doktor Katarzyny Niemczyk. Dziękuję Bogu,że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.

Witam. Ja z wyżej wymienioną panią miałem okazję spotkać się w piątek. I z całą pewnością odradzam kontaktu z tym człowiekiem - lekarzem. Miałem wrażenie, że ta pani pracuje tam za karę a jej odpowiedź na moje pytania dot. stanu zdrowia pacjenta było karygodne. Ja postanowiłem napisać do dyr. specjalne pismo aby ktoś zwrócił tej kobiecie uwagę. Pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia.

Brak szacunku,mniej niż zero -tyle sądzę o tej Pani. Przyjechałam z dzieckiem po zaproszeniu oczu,nawet nie spojrzała na syna. Jedyne co z siebie wykrzusila (bardziej tutaj pasuje słowo oburknela) to tyle ze trzeba plukac oczy,a na moje pytanie czy może ona to uczynić, usłyszałam może Pani czekać nawet do 6 godzin i kazała wyjść. Jeśli nie umie leczyć to chyba trzeba zrezygnować z zawodu, przerost formy nad treścią! !!!moja opinia to - 10000000000000 i jeszcze mniej!!!!!! Nie zasługuje na żadną gwiazdkę.

podejście do pacjenta zerowe, zastanawiam się kto jej dał prawo do wykonywania zawodu, zachwouje się jakby pracowała za karę, wydaję mi się, że dla lekarza najważniejszy powinien być pacjent, w tym przypadku jest na odwrót, porażka. Bocheński szpital powinien się zastanowić kogo zatrudnia !!

myslę ze kompetencje tej p. dr sa znacznie znacznie ponizej poziomu, a obecnosc jej na sorze powinna zostac poddana skutecznym obserwacjom, jej jak i czesci pozostalego personelu. zaznaczam ze jestem młodym lekarzem i sam po silnym urazie glowy trafilem przywieziony przez karetke pogotowia na sor tego 'świetnego' szpitala.

lekarz niecierpliwy, mało konkretny......................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Szkoda że nie ma zer to dała bym same ZERA.Jak żyje to z takim chamstwem i brakiem kompetencji w służbie zdrowia się nie spotkałam.

T R A G E D I A To mało powiedziane

D
I
A

To mało powiedziane

Nieuprzejmy konował,jak szpital może zatrudniać taką osobę w Oddziale Ratunkowym ja się pytam???.Sprawia wrażenie jakby pracowała za karę,mentalność urzędniczki z czasów PRL-u.

Odradzam tą kobietę wszystkim!!! Bo ja takich osób nie nazywam lekarzami, brak współczucia,empatii i OSOBISTEJ KULTURY. Nic Pani nie załatwi wykrzykiwaniem na korytarzu i bulwersowaniem się. Dziwie się że Uniwersytecki szpital trzyma takich ludzi u siebie. Rozgoryczenie i nie miłe wspomnienia tylko z tym szpitalem. Jeżeli się kogoś nie chce przyjąć to można to załatwić w sposób kulturalny, miły, wyjaśnić spokojnie i z uśmiechem. Szkoda że tacy ludzie pracują tylko dla pieniedzy bo raczej nie dla ludzi. Chyba Pani zapomniała czego uczyli na studiach.