lekarz Katarzyna Niemczyk

1,3
1,4
1,5
1,4

Pani Katarzyna, jest uroczo bezczelna. Stanowczo zraża do Siebie ludzi. Jest osobą, pozbawioną empatii, no chyba, że to jakaś zupa z Azji. Czytając opinię innych pacjentów, trafiłem na jedną pozytywną. Czyzby ktoś się pomylił?! Jest w niej ,zawarta informacja o zeszyciu ranny. Co rzuca zupełnie inne światło na osobę Pani Katarzyny. Zdecydowanie powinna zmienić profesje i zostać szwaczka. Pozdrawiam następnym razem przyniosę do zacerowania skarpety. Życzę wstrzymania akcji serca

Witam Serdecznie kolejnego konowała w Bocheńskiej służbie zdrowia. Pani Katarzyna, to wspaniałe nieporozumienie. Sądząc po podejściu do pacjenta, to zwykły kur.wi.szon, któremu to brak ogłady i zdecydowanie mózgu. A do pracy wstaję za karę. Spokojnie Pani Kasiu, tak jak Pani mówiła, nie musi mnie Pani przyjmować. Oddychać też już Pani nie musi.

Szanowna Pani Doktor nie dopełniała swojego obowiązku lekarskiego jakim jest wypisanie zwolnienia lekarskiego osobie pracującej, u której poprzednio zdiagnozowala skręcenie i naderwanie stawu skokowego (na tym "leczenie" się zakończyło, bo Pani Doktor nawet nie wypisała skierowania do poradni ortopedycznej) . Pacjentka dopytujac o takowe zwolnienie dostała odpowiedź od Pani Doktor iż może je dostać za dzień pobytu na SOR pod warunkiem że poczeka (kolejne 2h), a o dłuższe zwolnienie musi pytac lekarza rodzinnego. A to bylo jak powiedział lekarz rodzinny zwykłym splawieniem, bo Pani Doktor nie chciała poświęcić 40s na wypisanie danych osobowych, które są automatycznie pobierane z bazy danych do zwolnienia. Jedyne co musiałaby zrobić to uzupełnić datę. I w ten sposób pozbawiła mnie odszkodowania za wypadek w pracy, a ja zostałam sama z kulawą noga. Mało tego musiałam gonić od lekarza do lekarza na jednej nodze i na własną rękę usztywnic chora nogę, bo oprócz rentgena Pani Doktor nie zrobiła przy niej nic. Nawet nie sciagalam buta przy tej Pani, bo powiedziała że to nie potrzebne (czyli nie obejrzała nogi). Brawa dla niej. Oby nikt już przez nią nie ucierpiał. Nie pozdrawiam.

Pozbawiona empatii , opryskliwa , nieuprzejma , sprawiająca wrażenie poirytowania obecnością pacjenta . Nieczuła na dolegliwości i samopoczucie chorego . Lekceważąca podane przez pacjenta objawy . Nie potrafi nawiązać normalnych ludzkich relacji ani z chorym ani z rodziną chorego . Zdecydowanie nie jest godna polecenia .

Ze skierowania przyjęty na sor z ostrymi bulami brzucha. Czekałem 4h. Pani doktor poinformowała mni ze oni nie diagnozują i czego ja od niej oczekuje. Bardzo opryskliwa i niemiła. Pani doktor bardzo lubi Facebooka cały czas przeglądała zdjęcia podczas mojej wizyty.

brak kompetencji u tej pani, corce z ostrym bolem brzucha burknela ze to blad zywieniowy. po kilku godzinach gdy chora tracila przytomnosc doszlo do konsultacji i potem sala operacyjna i ratowanie zycia, pekniety jajowod z ciaza pozamaciczna, szok i bezradnosc.....

Dno... Trafiłem ze skierowaniem od lekarza z kontuzją kolana... Wielki foch i bardzo niemiła. Szpital w Bochni.

Ludzie tego pokroju nie powinni być dopuszczani do pracy w zawodzie lekarza. Brak szacunku do pacjenta to w tym przypadku za mało powiedziane, wylewanie swoich frustracji i odnoszenie się z pogardą jest w takim miejscu jak SOR nie do przyjęcia! Dyrekcja Szpitala Uniwersyteckiego powinna porządnie przyjrzeć się "pani doktor" i zastanowić czy rzeczywiście jest dla niej miejsce wśród kadry. Jeżeli ktoś na nią trafi powinien poprosić natychmiast o zmianę lekarza.

Masakra wysiedzialam się za "karę" na korytarzu 6 h bo zwróciłam uwagę że czekam juz długo i w dalszym ciągu nie zostałam przyjęta ... Brak współczucia empatii tacy ludzie powinni mieć zakaz wykonywania zawodu... Chamstwo brak kultury złośliwość to u tej lekarki norma