lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Chodzę do niej razem z synem. Bardzo odpowiadają mi wizyty weekendowe. Przy małym dziecku jest to dość wygodne.

Doktor Więcek to wspaniała specjalistka. Cieszę się bardzo, że przyjęła mnie w tak szybkim terminie - na kasę chorych pewnie trochę bym poczekał, a zależało mi na czasie. Szybka diagnoza problemu i skuteczne leczenie - to powinno być dewizą tej pani doktor. Zdecydowanie polecam!

Do pani doktor chodzimy cała rodziną od lat. Jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Pani Więcek stawia prawidłowe diagnozy zarówno mi, mężowi, jak i naszym dzieciom. W dodatku jest dostępna w soboty, co jest dużym ułatwieniem jeśli maluchy zachowują na weekend.

Bardzo inteligentna lekarka. Daje bardzo pomocne porady swoim pacjentom. Mojemu tacie potrafiła wytłumaczyć wszystko w jasny sposób tak, aby zrozumiał jakie ma problemy ze zdrowiem. Starszych pacjentów nie traktuje gorzej, tylko bierze na poważnie ich dolegliwości i zaleca leczenie.

Doskonały lekarz. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, szczególnie w stosunku do rodziców, którzy zadają jej mnóstwo pytań na temat stanu zdrowia dziecka. W dodatku ma dobre podejście do małych brzdąców. Moi synowie lubią chodzić do niej na wizyty.

Do Pani Doktor chodzimy całą rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy i ma świetne podejście do dzieci. Pani Więcek jest bardzo kontaktowa i miła. Odpowiada zawsze na wszystkie pytania. Widać, że lubi swoją pracę i swoich pacjentów.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki, wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać częściej.

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkiem, bo mój lekarz nie był w tym czasie obecny. Lekarka jest niezwykle miła i pełna energii, którą zarażą pacjentów. Trafnie postawiła diagnozę. Teraz będę już chodził tylko do niej.

Uwielbiam panią Doktor. Chodzimy do niej całą rodziną. Zawsze znajdzie dla nas czas. Diagnozy ma trafne i nie przepisuje najdroższych leków. Polecam serdecznie. Ciepła i bardzo miła kobieta jest z pani Grażyny.

świetna, doświadczona lekarka. moja znajoma chodzi do niej z dziećmi i mi poleciła. miła i cierpliwa, nie przepisuje najdroższych możliwych leków, ma życiowe podejście i można się umawiać z dnia na dzień.