lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Osobiście uważam, że nie ma lepszej osoby. Wykonywałam wiele badań u wielu lekarzy jednak dopiero Pani Grażyna potrafiła wszystko wytłumaczyć, wszystkie za i przeciw. Dla mnie rewelacja

Pan doktor bardzo miły , wszystkie badania na miejscu, natychmiastowe leczenie i zaraz ból w kolanie zniknął

Wspaniały rzeczowy lekarz znający się na tym co robi nie zbywa pacjenta w 5 minut tylko poświęca mu czas a swoją diagnozę stawia dobrze i fachowo dlatego polecam tego lekarza

Pani Grażyna wykazała się dużym doświadczeniem, jest sympatyczna. Wizyta przebiegła znakomicie. Polecam bo na prawdę świetna osoba

Zaufałam Pani Grażynie, miła i przyjazna osoba, która ma wielkie doświadczenie w tym co robi. Serdecznie polecam

Lekarz rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, punktualny. USG wykonane bardzo dokładnie, wizyta odbyła się w miłej atmosferze.

Pani uprzejma, z doświadczeniem, poświęciła mi wiele czasu i uwagi a nie jak inni lekarze raz dwa trzy i do widzenia. Serdecznie polecam wizyta wyjaśniona szczegółowo

dobry lekarz sportowy! miałem parę upierdliwych dolegliwości i bardzo podoba mi się jak się tym Pani Lekarz Wiącek poradziła

Szybka wizyta, bez kolejek i długiego czekania. Lekarz jest bardzo dokładny, wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam :)

Polecam Panią doktor wielkie doświadczenie i skuteczne leczenie. Sympatyczna i z dużą wiedzą. Zaufałem jej