lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Do pani doktor chodzimy cała rodziną od lat. Jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Pani Więcek stawia prawidłowe diagnozy zarówno mi, mężowi, jak i naszym dzieciom. W dodatku jest dostępna w soboty, co jest dużym ułatwieniem jeśli maluchy zachowują na weekend.

Robiłem u pani Więcek badania przed testami na prawo jazdy. Bardzo miła lekarka. Dostałem od niej kilka cennych wskazówek. Polecam serdecznie.

Świetna Pani Doktor. Przyjmuję w weekendy, co ułatwia człowiekowi wiele rzeczy. Polecam serdecznie, Pani Więcek zna się bardzo dobrze na swoim fachu.

Do Pani Doktor chodzimy całą rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy i ma świetne podejście do dzieci. Pani Więcek jest bardzo kontaktowa i miła. Odpowiada zawsze na wszystkie pytania. Widać, że lubi swoją pracę i swoich pacjentów.

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkiem, bo mój lekarz nie był w tym czasie obecny. Lekarka jest niezwykle miła i pełna energii, którą zarażą pacjentów. Trafnie postawiła diagnozę. Teraz będę już chodził tylko do niej.

Doskonały lekarz. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, szczególnie w stosunku do rodziców, którzy zadają jej mnóstwo pytań na temat stanu zdrowia dziecka. W dodatku ma dobre podejście do małych brzdąców. Moi synowie lubią chodzić do niej na wizyty.

Lekarka z powołaniem. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, skrupulatna i zainteresowana pacjentem. Podczas wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, aby prawidłowo postawić diagnozę. Tłumaczy także przyczyny dolegliwości oraz proces całego leczenia.

Bardzo inteligentna lekarka. Daje bardzo pomocne porady swoim pacjentom. Mojemu tacie potrafiła wytłumaczyć wszystko w jasny sposób tak, aby zrozumiał jakie ma problemy ze zdrowiem. Starszych pacjentów nie traktuje gorzej, tylko bierze na poważnie ich dolegliwości i zaleca leczenie.

Bardzo fajna lekarka, widać, że z powołania. Do tego ma życiowe podejście, polecam!

Świetna lekarka, do tego jeden z lepszych specjalistów jeśli chodzi o boreliozę. Polecam