lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Ufam Pani doktor w 100%, pomogła mi już bardzo dużo w kwestii poprawy zdrowia. Jestem zadowolona z każdej wizyty bo przynoszą poprawy. Pani miła, uśmiechnięta. Polecam

Polecam Pana Doktora bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe zbadanie problemu i diagnoza Stara się aby pacjent czuł się komfortowo. W jasny sposób wyjaśnia problem. Serdecznie polecam !

Wizyta szybka i konkretna, profesjonalne podejście. Mam skierowanie na operacje, Pan Doktor odradził, ponieważ można wyleczyć się innymi metodami. Polecam serdecznie

Pani doktor bardzo dokładnie przyjrzała się mojej sprawie, kompleksowo podeszła do niej wysłuchując mnie. Potem opowiedziała wszystko dokładnie i zrozumiale. Bardzo duże doświadczenie i zaangażowanie

świetna lekarz z odpowiednim podejściem, cierpliwością i wiedzą. Cieszę się, że skorzystałem z tego gabinetu bo Pani Doktor szybko rozpoznała problem

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Chodzę do niej razem z synem. Bardzo odpowiadają mi wizyty weekendowe. Przy małym dziecku jest to dość wygodne.

Uwielbiam panią Doktor. Chodzimy do niej całą rodziną. Zawsze znajdzie dla nas czas. Diagnozy ma trafne i nie przepisuje najdroższych leków. Polecam serdecznie. Ciepła i bardzo miła kobieta jest z pani Grażyny.

świetna Pani Doktor zgadzam się w 100% z opiniami innych lecz trudno się do niej zapisać z uwagi że przyjmuje głownie dzieci i muszę się niestety zapisywać do innych lekarzy (też nie narzekam bo dobrzy)

świetna Pani Doktor zgadzam się w 100% z opiniami innych lecz trudno się
do niej zapisać z uwagi że przyjmuje głownie dzieci i muszę się niestety
zapisywać do innych lekarzy (też nie narzekam bo dobrzy)

Super lekarka. Pani Doktor dba o swoich pacjentów. Zawsze stawia prawidłową diagnozę i nie przepisuje najdroższych leków. Polecam serdecznie panią Więcek.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki, wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać częściej.