lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Lekarz z powołania z ogromem wiedzy! Genialna i bardzo miła, poświęciła mi na prawdę sporo czasu na wizytach tłumacząc krok po kroku proces :)

Bardzo kompetentna i przemiła osoba. Dziecko podczas USG czuło się bardzo komfortowo. Zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor zdiagnozowała mój problem, szczegółowo wyjaśniła i wdrożyła leczenie. Wizyta minęła w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Doktor z poczuciem humoru, ogromnym zaangażowaniem

Zaufałam Pani doktor i zupełnie nie żałuję! Świetna specjalista z ogromną wiedzą w swoim zawodzie! Polecam

Przyszłam do Pani doktor z polecenia od koleżanki i tak już przychodzę rok :) Pełne zadowolenie z wizyt, duża skuteczność w leczeniu. Pani doktor poświęca zawsze dużo czasu na swoich pacjentów.

Bardzo miły i konkretny lekarz .Rozwiązał mój problem od razu i zastosował skuteczne leczenie. Polecam.

Bardzo podobała mi się wizyta u Pani doktor, bardzo dobra specjalista, uprzejma, pełen profesjonalizm. Ogółem jest godna polecenia

Profesjonalne podejście do pacjenta. Zarówno w rejestracji jak i w gabinecie na wizycie. Polecam i dziękuję 🙂

Uprzejma, posiada podejście do pacjentów, posiada ogromną wiedzę. Gabinet zawsze czysty, zadbany, schludny. Polecam wizyta na najwyższym poziomie

Czuć zaangażowanie, a ja czuję już małą poprawę z bólami kręgosłupa, pozytywnie widzę rokowania Na początku miałam stres ale już teraz wiem co i jak