lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Oby tak dalej Pani doktor. Dla mnie zdecydowanie świetna lekarka.

Oby tak dalej Pani doktor. Dla mnie zdecydowanie świetna lekarka.

Z chęcią podziękuję za podejście do pacjenta, po prostu mile się zaskoczyłam. Oby tak dalej Pani doktor. Nie wspominam już o tym, że przyjmowała mnie w sobotę, bo tylko tak mi pasuje.

dobra pani doktor. trafiłam do niej z polecenia i raczej już zostanę.

dobra pani doktor. trafiłam do niej z polecenia i raczej już zostanę.

Bardzo kompetentna lekarka. Polecono nam panią doktor z uwagi na wiedzę z zakresu boreliozy - bardzo nam Pani pomogła.

bardzo miła pani doktor, dobre podejście do dzieciaków a do tego duża wiedza. przepisuje leki w dobrych cenach. polecam.

Cała moja rodzina leczy się u pani Więcek. Jestem zadowolona, złego słowa nie mogę powiedzieć. Tym bardziej, że jak coś się dzieje pilnego, to można przyjść praktycznie tego samego dnia, nawet w weekend.

bardzo kompetentna pani doktor zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie boreliozy. w Polsce wciąż jeszcze kuleje wiedza z tej dziedziny w porównaniu do Zachodu, czy chociażby Czechów więc pani doktor jest naprawdę wyjątkiem. polecam.

bardzo miła i fachowa pani doktor. można się umawiać też na soboty, co dla ludzi pracujących jest na wagę złota. polecam.

pani Grażyna to bardzo dobry lekarz rodzinny. kompetentna osoba, do tego ma ogromną wiedzę z zakresu boreliozy jako jedna z niewielu polskich lekarzy.

polecam panią Grażynę, doskonały lekarz rodzinny. cała moja rodzina się u niej leczy :) bardzo miła i kompetentna osoba.