lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

świetna, doświadczona lekarka. moja znajoma chodzi do niej z dziećmi i mi poleciła. miła i cierpliwa, nie przepisuje najdroższych możliwych leków, ma życiowe podejście i można się umawiać z dnia na dzień.

Bardzo dobra pani lekarz, ma dużą wiedzę - ja potrzebowałam konsultacji z boreliozą. Do tego na wizytę nie trzeba długo czekać i można się umówić praktycznie z dnia na dzień. Polecam.

świetna lekarka, widać, że z powołania i kocha swoją pracę.

świetna lekarka, widać, że z powołania i kocha swoją pracę.

świetna lekarka, życiowa i kontaktowa. bardzo miła a do tego z dużym doświadczeniem. przyjmuje także w weekendy. polecam!

świetna lekarka, polecam każdemu. życzliwa, cierpliwa i z dużą wiedzą. dobrze by było, jakby każdy lekarz był taki :)

Doktor Więcek to wspaniała specjalistka. Cieszę się bardzo, że przyjęła mnie w tak szybkim terminie - na kasę chorych pewnie trochę bym poczekał, a zależało mi na czasie. Szybka diagnoza problemu i skuteczne leczenie - to powinno być dewizą tej pani doktor. Zdecydowanie polecam!

bardzo dobra pani doktor. cierpliwa, do tego bardzo miła i uważnie słucha pacjenta. polecam.

Bardzo miła pani doktor, do tego bardzo fajnie podchodzi do dzieci. Moją córeczkę ukąsił kleszcz i znajoma poleciła mi tę lekarkę w związku z podejrzeniem boreliozy. Mała boreliozy na szczęście najprawdopodobniej nie ma a pani Więcek jest naprawdę świetna.

Bardzo życzliwa pani doktor. Nie trzeba czekać długo na wizytę, wizyta nie trwa pięć minut- lekarka udziela spokojnie wszystkich informacji. Polecam.

Bardzo miła pani doktor, która faktycznie wkłada serce w swoją pracę i opiekę nad pacjentami. Przyjmuje również w weekendy, co jest bardzo ważne, gdyż w tygodniu trzeba pracować. Trafiłem do niej raz, zamierzam teraz pojawiać się za każdym razem, gdy będzie mi coś dolegać.