lekarz Anna Korlatowicz-Bilar

Pani doktor to gastrolog z ogromną wiedzą którą skutecznie stosuje w praktyce przy tym jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ogromnej empatii. Gdy inni gastrolodzy nie mogli zdiagnozować mojego syna Pani dr. Anna Bilar jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie. Z całego serca dziękuję i pozdrawiam serdecznie M.K

Z całego serca dziękuję i pozdrawiam serdecznie
M.K

Do Pani Anny zawsze gdy sytuacja jest kryzysowa. Bardzo rzeczowa, patrzącą holistycznie, poświęca dużo czasu na wizytę, wysłucha a jednocześnie bardzo konkretna osoba.

Wspaniała, całym sercem oddana młodym pacjentom, bardzo pomocna Pani Doktor. Jednocześnie rzeczowa i konkretna. Nigdy nie odmówiłam nam wyjaśnienia i porady. Bardzo się cieszę, że w Szczecinie jest taki lekarz. Serdecznie pozdrawiamy!

Pani Doktor, jako pierwsza uwierzyła że moje dziecko cierpi. Zjeździliśmy Łódź, Poznań, część Szczecina, Gorzów. Profesorów odwiedzaliśmy kilku w miesiącu. Każdy twierdził, że to normalne i tak chorego dziecka. A dziecko płakało całe dnie i noce. " To płacz neurologiczny". Pani Doktor po dwóch i pół roku podawania bez przerwy leków przeciwbólowych, wyprowadziła mi dziecko. Obecnie synek nie płacze, śmieje się w końcu i nie bierze żadnych leków przeciwbólowych. Dr jest energiczna, konkretna i normalna. Doradzi gdzie szukać specjalisty z innej dziedziny, i to nie w jej otoczeniu, tylko podaje ...

Dr jest energiczna, konkretna i normalna.
Doradzi gdzie szukać specjalisty z innej dziedziny, i to nie w jej otoczeniu, tylko podaje na prawdę sprawdzone osoby.

Życzę powodzenia :)
Nikoś na pewno będzie jej pacjentem jeszcze długi czas

Serdecznie polecam Pania Doktor. Cudowny człowiek i wspaniały fachowiec. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Dziękujemy raz jeszcze. Pola z mamą.

Cudowny człowiek, wspaniały, kompetentny, zaangażowany lekarz. Konkretna, dociekliwa, zaangażowana. Wyjątek w dzisiejszych czasach.

Wspaniała Pani doktor,miła,kontaktowa I konkretna.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem I rodzicem.Lekarz,specjalista z powołania a nie z obowiązku.Polecam Panią doktor serdecznie razem z còrką!

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy. Mogłabym pisać wiele miłych słów na temat Pani doktor, ale i tak to bedzie mało. Taki lekarz to skarb.

Taki lekarz to skarb.