Pediatra Szczecin

Szczecin

Najlepsza. Cudowna kobieta. Posiada wszystko co powinien mieć dobry lekarz: trafność diagnozy, maksymalne poświęcenie czasu dla dziecka i wytłumaczenie rodzicom danej przypadłości (co,jak dlaczego), minimalne zastosowanie antybiotyków ( tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba a inne metody nie skutkują), dostępność jak nie w gabinecie, domu to chociaż przez telefon ( jak zna pacjenta). Można tak długo o niej pisać. Reasumując- NAJLEPSZA I GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Pulmonolog, Pediatra

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Zawsze miła ; uśmiechnięta ; pomocna ; stawia trafne diagnozy.
Polecam każdemu rewelacyjny kontakt z pacjentem. :)

Gabinet Pediatryczny
Walecznych 90/1
71-774 Szczecin

Lekarz z powołania.Pani Doktor jest badzo dobrym fachowcem, szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie, dokładnie bada, antybiotyki tylko w razie ostatecznej konieczności.POLECAM!

lekarz Renata Duchnik

Pediatra, Lekarz rodzinny

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Duchnik. Doskonały specjalista i bardzo miła pani. Super podejście do dzieci Nigdy się nie zdarzyło żeby nas nie przyjęła pomimo to że było już dawno po godzinach pracy. To prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Tato Nataszki

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Felczaka 10
71-417 Szczecin

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.
Mogłabym pisać wiele miłych słów na temat Pani doktor, ale i tak to bedzie mało.
Taki lekarz to skarb.

Św. Wojciecha 16/3
70-410 Szczecin

Super lekarz polecam dziekujemy oby nasza sluzba zdrowia miala takich lekarzy to byloby zdrowo I bezstresowo a doktorowi zyczymy wszystkiego naj zwlaszcza od Lajlusi pacjentki
Opinia dodana przez: Dziadek Marian D

70-001 Szczecin

Jeśli ktoś zna więcej danych-proszę o kontakt na mail:zbyslaw13@wp.pl
Opinia dodana przez: pikador134

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Fantastyczny lekarka, pełna empatii i zrozumienia. Wielkie kwalifikacje zawodowe i pełen profesjonalizm. Miałam wielkie szczęście trafiając z 4 dniową córką pod opiekę Pani doktor. Trafiłyśmy z zapaleniem płuc, zrobione zostały wszystkie możliwe badania, zdjęcia, usg. Cierpliwie tłumaczyła wszystko i potrafiła uspokoić. Zaglądała do nas w każdej wolnej chwili. Przywraca wiarę w służbę zdrowia!!!
Opinia dodana przez: marta

Pediatrzy w Szczecinie