dr n. med. Hanna Romanowska

Pediatra

3,9

Pani Doktor jest wspanialym lekarzem i człowiekiem. Jej zawdzięczam zycie mojego Synka. Jestesmy pod stala opieka kliniki i Pani Doktor. Do konca życia bedziemy wdzięczni za to co dla nas zrobiła i robi. Mama i Kacper R.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o fachowość i podejście pani doktor do malutkiego człowieka. Nasz mały synek został profesjonalnie przebadany wykluczając najgorsze podejrzenia . Mamy prawdziwe szczęście, że trafiliśmy do pani doktor Romanowskiej.

Nasz synek często choruje, trafiliśmy na oddział Pani doktor. Nie była naszym lekarzem prowadzącym, ale została poproszona o konsultację naszego synka. Silnie powiększone węzły chłonne wzięła za świnkę. Potem jeszcze zbyt szybko odstawiła nam lek wziewny(miała akurat dyżur) do którego synek musiał wrócić po dwóch dniach -bo nastąpiło pogorszenie. Plus za uprzejmość.

Bardzo polecam panią dr. Romanowską. Jest super lekarzem, bardzo dobrze nastwionym do pacjentów i rodziców, bardzo miła a najważniejsze,że kompetentna i konkretna. Diagnozy zawsze trafne, przejmuje się pacjentem, nawet sama dzwoni żeby dowiedzieć się o dziecko. Tacy lekarze rzadko sie zdarzają. Ocena SUPER! Alicja M.

Alicja M.

Najlepszy pediatra w Szczecinie! Bardzo dobry lekarz, zawsze miła i bardzo oddana pacjentom, poprostu dobry człowiek. Zabiegana ale zawsze wszystko załatwi jak trzeba. Bardzo polecamy. Rodzice Klaudii S

Rodzice Klaudii S

BARDZO POLECAM!!! nigdy nie spotkałam takiego cudownego lekarza, moje dziecko właśnie leży w szpitalu. Pani Doktor zajmuje się nim najlepiej jak tylko można. Przedewszystkim bardzo dobrze leczy i widać poprawę z dnia na dzień. Jest miła i zawsze ma czas wszystko wytłumaczyć. Mam do niej na prawde wielkie zaufanie.

BYLISMY Z NASZYM SYNKIEM W SZPITALU 3 TYG,PANI ROMANOWSKA JEST BARDZO MILYM I DOBRYM LEKARZEM,NIE UCIEKA OD ODPOWIEDZI JAK NIEKTORZY INNI PEDIATRZY,POTRAFI LAIKOWI WYTLUMACZYC CHOROBE I EWENTUALNE SKUTKI CZY LECZENIE,OCENIAM TA PANIA NA 6+

Jestem kolejną mamą leżymy na oddziale i chcę potwierdzić zdanie koleżanki doktor Romanowska jest świetnym lekarzem i bardzo miłą osobą Polecam ją wszystkim

Polecam Panią doktor jest dobrym specjalistom i umie współpracować, zna chorobę LCAD na prawdę szpital godny polecenia.

Pani Doktor od wielu lat leczy moją córeczkę, bez niej nie dałabym rady, bardzo pomogła całej mojej rodzinie DZIĘKUJĘ! Mama Asi