dr n. med. Hanna Romanowska

Pediatra

3,9

A mi pani doktor pomogła w nietypowy sposób. Będąc w szpitalu na Unii Lubelskiej szukałem w labiryntach budynków od A do N konkretnego gabinetu Zapytana na korytarzu ( a prawie biegła z plikiem dokumentów) poświęciła mi chyba kwadrans. - szukaliśmy oboje , podpytując po drodze salowe ,pielęgniarki . . . Wyszedłem ze szpitala zdumiony i .. zbudowany. Są jeszcze na tym padole ludzie sympatyczni , empatyczni. . Mirosław Mrozowski .

Mirosław Mrozowski .

Pani Doktor jest wspanialym lekarzem i człowiekiem. Jej zawdzięczam zycie mojego Synka. Jestesmy pod stala opieka kliniki i Pani Doktor. Do konca życia bedziemy wdzięczni za to co dla nas zrobiła i robi. Mama i Kacper R.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o fachowość i podejście pani doktor do malutkiego człowieka. Nasz mały synek został profesjonalnie przebadany wykluczając najgorsze podejrzenia . Mamy prawdziwe szczęście, że trafiliśmy do pani doktor Romanowskiej.

Nasz synek często choruje, trafiliśmy na oddział Pani doktor. Nie była naszym lekarzem prowadzącym, ale została poproszona o konsultację naszego synka. Silnie powiększone węzły chłonne wzięła za świnkę. Potem jeszcze zbyt szybko odstawiła nam lek wziewny(miała akurat dyżur) do którego synek musiał wrócić po dwóch dniach -bo nastąpiło pogorszenie. Plus za uprzejmość.

Bardzo polecam panią dr. Romanowską. Jest super lekarzem, bardzo dobrze nastwionym do pacjentów i rodziców, bardzo miła a najważniejsze,że kompetentna i konkretna. Diagnozy zawsze trafne, przejmuje się pacjentem, nawet sama dzwoni żeby dowiedzieć się o dziecko. Tacy lekarze rzadko sie zdarzają. Ocena SUPER! Alicja M.

Alicja M.

Najlepszy pediatra w Szczecinie! Bardzo dobry lekarz, zawsze miła i bardzo oddana pacjentom, poprostu dobry człowiek. Zabiegana ale zawsze wszystko załatwi jak trzeba. Bardzo polecamy. Rodzice Klaudii S

Rodzice Klaudii S

BARDZO POLECAM!!! nigdy nie spotkałam takiego cudownego lekarza, moje dziecko właśnie leży w szpitalu. Pani Doktor zajmuje się nim najlepiej jak tylko można. Przedewszystkim bardzo dobrze leczy i widać poprawę z dnia na dzień. Jest miła i zawsze ma czas wszystko wytłumaczyć. Mam do niej na prawde wielkie zaufanie.

BYLISMY Z NASZYM SYNKIEM W SZPITALU 3 TYG,PANI ROMANOWSKA JEST BARDZO MILYM I DOBRYM LEKARZEM,NIE UCIEKA OD ODPOWIEDZI JAK NIEKTORZY INNI PEDIATRZY,POTRAFI LAIKOWI WYTLUMACZYC CHOROBE I EWENTUALNE SKUTKI CZY LECZENIE,OCENIAM TA PANIA NA 6+

Jestem kolejną mamą leżymy na oddziale i chcę potwierdzić zdanie koleżanki doktor Romanowska jest świetnym lekarzem i bardzo miłą osobą Polecam ją wszystkim

Polecam Panią doktor jest dobrym specjalistom i umie współpracować, zna chorobę LCAD na prawdę szpital godny polecenia.