dr n. med. Hanna Romanowska

Pediatra

3,9

Pani Doktor od wielu lat leczy moją córeczkę, bez niej nie dałabym rady, bardzo pomogła całej mojej rodzinie DZIĘKUJĘ! Mama Asi

Zdecydowanie nie polecam. Po 10- ciu godzinach oczekiwania na przyjęcie na oddział w podobno renomowanej klinice z rocznym dzieckiem( gorączka 38,5)zostaliśmy przez panią doktor odesłani do innego szpitala. Na szczęście tam dla nikogo nie byliśmy problemem.

Jest osobą niesympatyczną, nieuprzejmą, co do leczenia bardzo duży znak zapytania, przerost formy nad treścią, nie polecam nikomu i mam nadzieję że już więcej się z nią nie spotkam.

wyjątkowo nie - kompetentna, nie uprzejma, nie polecam nikomu

wyjątkowo nie - kompetentna, nie uprzejma, nie polecam nikomu