lekarz Przemysław Wysiecki

Pediatra

Jeden jedyny i niepowtarzalny :) nasz geniusz :) najlepszy ze wszystkich razem wziętych w mieście Szczecin!! Miałam doświadczenie z wieloma i na NFZ i prywatnie. Stawia na naturalne sposoby zwalczenia choroby co jest mega ważne dla mnie. Nie faszeruje toną dziwnych specyfików. Konkretny, życzliwy, tłumaczy, z mega dużą wiedzą. Polecam Pana Doktora z całego serca.

Konkretny, życzliwy, tłumaczy, z mega dużą wiedzą.
Polecam Pana Doktora z całego serca.

Jedyny pediatra któremu można zaufać ! Celne diagnozy, właściwe leki. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Dziękujemy !

Kompetentny i oddany swoim pacjentom LEKARZ. Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty, który w każdym momencie dnia, nawet w swoim wolnym czasie, służy radą. Zawsze daje szczegółowe instrukcje co do postępowania i podawania lekarstw czy suplementów dziecku. Zaangażowanie na wizytach w ramach NFZ czy prywatnych nie różni się w żadnym stopniu, dla Doktora najważniejszy pacjent. Zawsze gotowy do odpowiedzi na nurtujące pytania Rodziców. Podchodzi z bardzo dużą wyrozumiałością do "przewrażliwionych" matek:) Przezabawny i bardzo dobry lekarz!! POLECAM!!

Dr Wysiecki -specjalista, jakich mało w Szczecinie i okolicach. Zawsze pomoże dziecku, a jak nie moze przyjechać, wszystko mozna omówić z nim "zdalnie", a receptę mozna odebrać nawet w domu prywatnym. Nie "zdziera" z pacjenta każdej złotówki, a w sytuacji. Zawsze udzieli darmowej porady telefonicznie, czy przez SMS. Jestem szczęśliwa, ze na niego trafiłam. Teraz jestem juz spokojna o moje dziecko- Pan doktor zawsze pomoże w potrzebie...

Jestem zachwycona postawą lekarza. Zrobił dokładny wywiad, również dokładnie zbadał dziecko - nie pomijając uszu, tak często "olewanych" przez lekarzy przy każdej infekcji [dzięki temu wiemy, że "coś" się w uchu zaczyna, mimo, że nie ma jeszcze objawów]. Dokładnie rozpisał co, kiedy i jak podawać wyjaśniając przy okazji jak działa. "Rzutem na taśmę" sprawdził gardło również mnie i przepisał mi antybiotyk, bo stan był zbyt ostry. Wszystko w cenie jednej wizyty,nie inkasując dodatkowo za zbadanie mnie. Córka bez antybiotyku bo lekarz nie widział konieczności. W dobie lekarzy "odhaczających" pacjentów, zapisujących antybiotyk z byle powodu - taki lekarz to skarb :) Do tego bardzo spokojny, sympatyczny, uprzejmy, rzeczowy, córka nie była przy nim tak spięta, jak przy innych lekarzach. Bardzo polecam ;)

Najlepszy pediatra jakiego można spotkać. Człowiek z powołaniem. Zawsze świetny, pewny kontakt z dzieckiem. Pan doktor wyleczył nam synka 3-latka z zapalenia oskrzeli bez antybiotyku. Było ciężko ale zdecydowanie warto! Tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie. Monituje stan dziecka jak trzeba codziennie niezależnie czy to święto czy niedziela. Jak zawsze jestesmy ogromnie wdzięczni za pomoc.

Pan doktor jest jak najbardziej godny polecenia. Jego kompetencje i kompleksowosc podejscia do pacjenta sa na najwyzszym poziomie. Potrafi bardzo dobrze wytlumaczyc o danej jednostce chorobowej oraz jej leczenia( daje zalecenia na kartce) Jest bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta oraz interesuje sie pacjentem po wyjsciu z gabinetu( prosi o tel po kilku dniach kuracji)

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam i dziękuję ze Pan doktor jest :) jeszcze ani razu nie zawiodłam się na nim on jako jedyny dwa razy postawił dokładna diagnozę choroby mojej córki między innymi mononukleoze gdzie byłyśmy w dwóch szpitalach oraz u lekarza rodzinnego. Jak najbardziej polecam Pana doktora w 10000%

Trudno opisać słowami co Pan doktor robi aby mi pomuc w chorobie moich dzieci☺ zawsze mogę na niego liczyć, z czystym sumieniem mogę go polecić innym mamą

Bardzo dobry lekarz polecam. Zawsze pomocny. Wiele razy pomógł przez telefon , jak nie musi to nie przyjeżdża jednym słowem nie naciąga!