lekarz Przemysław Wysiecki

Nie jestem pacjentką Pana Wysieckiego, ale studiuję na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym i mam z nim zajecia. Naprawdę światny facet! To jedyne zajecia,kiedy cala grupa siedzi i słucha z zainteresowaniem. Bardzo dokladnie i ciekawie tlumaczy przyczyny, skutki, konsekwencje. Ma wspaniałe podejscie. Znajomym na pewno polecę :)

DOKTOR WYSIECKI TO PRAWDZIWY DOKTOR!!! PO 1. DOKŁADNIE BADA DZIECKO I TRAFNIE DIAGNOZUJE. PO 2. OMIJA ANTYBIOTYKI JAK TYLKO SIĘ DA! PO 3. WSZYTSKO TŁUMACZY,ZAPISUJE NA KARTCE, RZECZOWY I CIERPLIWY. PO 4. ZAWSZE,ALE TO ZAWSZE MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ- O KAŻDEJ PORZE DNIA DZWONIĆ, JEŚLI NIE MOZE PRZYJECHAC, DAJ EKONSULTACJE PRZEZ TEL. KIEDYŚ MOJA CÓRKA MIALA 40STOPNI, O CZYWIŚCIE WIECZOREM I W SOBOTE, PAN DOKTOR NIE MOG ROZMAWIC PRZEZ TEL, ANI PRZYJECHAC,ALE PRZEZ SMSY DAL MI KONTAKT DO INNEGO LEKARZA, PO CZYM INTERSOWAŁO GO JAKA DIAGNOZĘ TEN DRUGI WYSTAWIŁ, CO PRZEPISAŁ I UZUPEŁNIŁ JESZCZE SWOIMI PROZPOYCJAMI. BYLAM POD OGROMNYM WRAZENIEM. DZIS URATOWAŁ MOJA 3LETNIA CÓRECZKĘ OD KOLEJNEGO ANTYBIOTYKU WYPISANEGO PRZEZ PANIĄ DOKTOR Z PRZYCHODNI. JESTEM MU BARDZO WDZIECZNA. POLECAM PANA DOKTORA Z CZYSTYM SUMIENIEM. NIKOGO INNEGO!

Super lekarz,zawsze mogę na niego liczyć,leczy moje dziecko od 1,5 roku,nie wyobrażam sobie innego lekarza.Można dzwonić o każdej porze,czasami wystarczą porady przez telefon.Godny zaufania,stara się leczyć bez antybiotyków,jeżeli jest taka możliwość,polecam!!!!!!!!!!!!

To nasz domowy dr House! Nic dodać nic ująć.

To nasz domowy dr House! Nic dodać nic ująć.

Lekarz, na którego zawsze może liczyć moja 3 letnia córeczka Ala- pora nie ma żadnego znaczenia. Diagnozy w 100% celowe. Cenię dr Wysieckiego za niezwykły profesjonalizm, opanowanie (moja córeczka nie jest łatwą pacjentką), leki przepisywane stosownie do choroby. Przy tych wszystkich pozytywnych cechach jest jeszcze przemiłym człowiekiem. Oboje z mężem bardzo cenimy dr i polecamy go znajomym.

W 100% zgadzam się z przedpiszącym. KOMPETENTNY, MYŚLĄCY, TRAKTUJE DZIECKO JAKO CAŁOŚĆ, A NIE POSZCZEGÓLNE CZĘŚCI I UKŁADY

DR.WYSIECKI JEST NASZYM DZIECIECYM LEKARZEM OD 10 LAT I NIE WYOBRAZAM SOBIE INNEGO NA JEGO MIEJSCE.NIE MA ZNACZENIA PORA O JAKIEJ DO NIEGO DZWONIMY,ZAWSZE GOTOWY I KOMPETENTNY ZE WSPANIALYM PODEJSCIEM DO DZIECI.JESLI KTOS MYSLI ZE KOSZTY PRYWATNEJ WIZYTY SA WYSOKIE, TO JEST W BLEDZIE. GDY PRZMYSLIMY ILE RECEPT Z ANTYBIOTYKAMI MUSIMY ZAZWYCZAJ WYKUPIC ZANIM LEKARZ"RODZINNY"POSTAWI DIAGNOZE TWOJEMU DZIECKU TO DR.WYSIECKI PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE ROBI TO CELNIE I NAJCZESCIEJ BEZ ANTYBIOTYKU(GDY JEST TO MOZLIWE).SZUKA PRZYCZYN CHOROBY A NIE LECZY TYLKO OBJAWY.MY UFAMY MU W 100%!!!

Witam. Jestem mamą 5-miesięcznej córci. Po godz. 14-tej nie mogłam liczyć na konkretną pomoc w "swojej przychodni". W telefonicznej rozmowie skierowano nas od razu do szpitala (bez badania dziecka). Zadzwoniłam do Pana doktora. Przyjechał w ciągu 15 minut. Dokładnie zbadał córkę. Wszystko wytłumaczył. Poswiecił odpowiednio dużo czasu, aby wyjaśnić wszystkie nasze wątpiwości. Wizyta w szpitalu nie była konieczna ani wskazana. Profesjonalne podejscie do pacjenta. W przyszłości z pewnością będziemy korzystać z pomocy dr Wysieckiego.

Witam,dziś miałam okazję poznać doktora i mogę iść spokojnie spać.Lubię konkretnych ludzi i takim jest doktor,nie owija w bawełnę tylko same konkrety.Przy czym miły oraz dokładny.Nie pamiętam aby któryś z lekarzy zbadał mi tak córkę jak właśnie doktor Wysiecki.Panie doktorze aby tak dalej,trzymam kciuki i duuużo zdrówka.Sylwia z Wiszesława-Szczecin.

doskonały lekarz! Polecam!Moja 3-latka jest bardzo trudna w kontakcie z obcymi- lekarz miał do niej niesamowite podejście. Zbadał dokładnie i wyjaśnił mi wszystko przystępnie. Ma własne dzieci więc wie o co chodzi. Zamiast ponownego leczenia antybiotykami jak u rodzinnego pobyłyśmy w domu z innymi lekami i mała wyzdrowiała. Naprawdę polecam!