lekarz Przemysław Wysiecki

Najlepszy pediatra jakiego można spotkać. Człowiek z powołaniem. Zawsze świetny, pewny kontakt z dzieckiem. Pan doktor wyleczył nam synka 3-latka z zapalenia oskrzeli bez antybiotyku. Było ciężko ale zdecydowanie warto! Tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie. Monituje stan dziecka jak trzeba codziennie niezależnie czy to święto czy niedziela. Jak zawsze jestesmy ogromnie wdzięczni za pomoc.

Bardzo dobry lekarz polecam z czystym sumieniem.Zawsze pomocny czy wieczór czy weekend czy święta. Wiele razy pomógł przez telefon , jak nie musi to nie przyjeżdża jednym słowem nie naciąga!

Pan doktor jest jak najbardziej godny polecenia. Jego kompetencje i kompleksowosc podejscia do pacjenta sa na najwyzszym poziomie. Potrafi bardzo dobrze wytlumaczyc o danej jednostce chorobowej oraz jej leczenia( daje zalecenia na kartce) Jest bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta oraz interesuje sie pacjentem po wyjsciu z gabinetu( prosi o tel po kilku dniach kuracji)

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam i dziękuję ze Pan doktor jest :) jeszcze ani razu nie zawiodłam się na nim on jako jedyny dwa razy postawił dokładna diagnozę choroby mojej córki między innymi mononukleoze gdzie byłyśmy w dwóch szpitalach oraz u lekarza rodzinnego. Jak najbardziej polecam Pana doktora w 10000%

Lekarz naprawdę godny polecenia, bardzo dobry kontakt ,trafnie stawia diagnozę, interesuje się dzieckiem do momentu całkowitego wyzdrowienia , uprzejmy, odpowiada na każde pytania, Szczerze polecam !!!

PAN DOKTOR TO REWELACYJNY CZŁOWIEK POLECAM KAŻDEMU LEKARZ Z POWOŁANIA:-)UPRZEJMY I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ POMÓGŁ MOIM CÓRKĄ I NIE WIEM CO TO ZNACZY PODAWAĆ DZIECKU ANTYBIOTYK

Zawsze pomocny i uprzejmy niezależnie od dnia i godziny. Zawsze ma 100 sposobów jak wyciągnąć dziecko z choroby bez zbędnych antybiotyków.

nasz synek choruje bardzo rzadko ,ale jeśli potrzebujemy raz do roku lekarza to tylko dr.Wysiecki jest lekarzem któremu ufamy , synek dzięki jego fachowej opiece nie przyjmuje antybiotyków co jest wielkim plusem, dodam że doktor wyciągnął go bez antybiotyków z obustronnego zapalenia uszu .Jesteśmy Panu doktorowi bardzo wdzięczni i polecamy go dla innych małych pacjentów

Bez dwóch zdań najlepszy , leczy mojego synka od pierwszych chwil życia .Synek jest dzieckiem niepełnosprawnym i dzięki doktorowi uniknęliśmy dodatkowych problemów zdrowotnych i nie potrzebnych antybiotyków . DZIĘKUJEMY I POLECAMY

Godny polecenia. Nie straszy niepotrzebnie. Gdy opiekuje sie maluchem utrzymuje staly kontakt telefoniczny z rodzicem, co daje poczucie prawdziwej troski. Na wizyte poswieca doktor tyle czasu ile trzeba, bez zbednej "gadaniny". Zadaje duzo pytan o objawy ktore moga wystepowac a nie zawsze rodzic mysli ze trzeba o nich powiedziec.