lekarz Przemysław Wysiecki

Lekarz z powołania! Wszystko wytłumaczy, dokładnie bada i szuka przyczyny choroby. Jest sympatyczny i wzbudza zaufanie u moich dzieci. Polecam Go w 100% oraz życzę wszystkim takiego lekarza.

Pediatra z powołania; Super lekarz; Ufam mu w 100%; Gdyby wszyscy lekarze bili takimi ludźmi, to walka z chorobą byłaby prostsza!; Dziękuję za opiekę nad moim synkiem. Maria Witoszek/Szczecin

Maria Witoszek/Szczecin

BARDZO SUMIENNY I NAJWZNIEJSZE NA CZAS !!!POLECAM

BARDZO SUMIENNY I NAJWZNIEJSZE NA CZAS !!!POLECAM

Bardzo konkretny i dokładny lekarz. Omawia wszystkie spostrzeżenia, poświęca dużo uwagi dziecku. Jest wykładowcą więc myślę, że jego wiedza jest aktualna. Uprzejmy i kulturalny. Można dzwonić o każdej porze. Jak do tej pory jedyny lekarz, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń, no. może poza ceną wizyty domowej.

Jest lekarzem moich dzieci odpowiednio 8 i 4 lata. Zawsze pomocny. Można do niego zadzwonić nawet w nocy. Zawsze wspomoże.

kompetentny, kulturalny, wspaniałe podejście do dziecka. Super doktor!

kompetentny, kulturalny, wspaniałe podejście do dziecka. Super doktor!

konkretny, nie ściemnia jak większość lekarzy; nie uważa, że pozjadał wszystkie rozumy - szuka przyczyny choroby