lekarz Przemysław Wysiecki

Potwierdzam świetną opinię wystawioną przez poprzedników. Bardzo dobry lekarz, zawsze można liczyć na jego pomoc.

Bardzo polecam dr Wysieckiego. Bardzo miły, ciepły człowiek, z podejściem do dzieci, bada kompleksowo, interesuje się stanem małego pacjenta nie tylko w czasie wizyty, ale i potem, telefonicznie. Można na niego liczyć jesli chodzi o pomoc w szukaniu specjalistów. Kontakt tak w dzień jak i w nocy. Jak już ktoś pisał, chociaż jeden lekarz, który zagląda dziecku w uszka.

Jestem zachwycona postawą lekarza. Zrobił dokładny wywiad, również dokładnie zbadał dziecko - nie pomijając uszu, tak często "olewanych" przez lekarzy przy każdej infekcji [dzięki temu wiemy, że "coś" się w uchu zaczyna, mimo, że nie ma jeszcze objawów]. Dokładnie rozpisał co, kiedy i jak podawać wyjaśniając przy okazji jak działa. "Rzutem na taśmę" sprawdził gardło również mnie i przepisał mi antybiotyk, bo stan był zbyt ostry. Wszystko w cenie jednej wizyty,nie inkasując dodatkowo za zbadanie mnie. Córka bez antybiotyku bo lekarz nie widział konieczności. W dobie lekarzy "odhaczających" pacjentów, zapisujących antybiotyk z byle powodu - taki lekarz to skarb :) Do tego bardzo spokojny, sympatyczny, uprzejmy, rzeczowy, córka nie była przy nim tak spięta, jak przy innych lekarzach. Bardzo polecam ;)

Świetny i bardzo kompetentny lekarz. Bardzo dokladnie bada dziecko, slucha i odpowiada nawet na "dziwne" pytania niedoswiadczonej mamy:) Polecam goraco

Świetny lekarz, bardzo kompetentny...to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia i widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie. Pomógł nam w wielu sytuacjach...nawet jak się do niego dzwoni z głupim katarem zawsze pomoże i zawsze poradzi. To jest lekarz do którego każda mama chciałaby chodzi ze swoim dzieckiem. Dziękujemy Panie Doktorze:) Mama Wiktorii

Mama Wiktorii

A ja oprocz tego co juz zostalo powiedziane dodam, ze Pan Wysiecki ma ogromne poczucie humoru, co jest rzadkoscia w tej profesji...a pod pozostalymi opiniami podpisuje sie rekoma i nogami....

DR. WYSIECKI TO NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM MAM DWIE CÓRECZKI JEDNA MA 4 LATKA DRUGA 7 MIESIĘCY TA STARSZA OD TRZECH LAT BYŁA MIESIĄC W MIESIĄC NA ANTYBIOTYKACH PONIEWAŻ CHOROWAŁA NA ANGINĘ OD KIEDY OPIEKUJE SIĘ NIMI PAN DOKTOR MOJA CÓRKA NIE CHORUJE JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC KTÓRĄ DAJE NAM GDY TYLKO TEGO POTRZEBUJEMY NIE MA ZNACZENIA DZIEŃ ANI GODZINA !!!!!! NAJLEPSZY DOKTOR NA ŚWIECIE POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo kompetentny, godny polecenia. Dokladnie bada dziecko i wyjasnia wszystko jak nalezy rodzicom.

Doktor Wysiecki daje poczucie bezpieczeństwa- poświęcił nam i naszej córeczce dużo czasu, rozwiał wątpliwości a przede wszystkim zalecił postępowanie, które przyniosło efekt. Cena wizyty zupełnie akceptowalna biorąc pod uwagę skuteczność działania i czas jaki Doktor poswięca na konsultację. Przez cały tydzień pozostawał z nami w kontakcie troszcząc się o zdrowie swojej pacjentki. Z czystym sumieniem poleciłam Pana Doktora swoim znajomym.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Najważniejsze jest to, że zawsze szuka przyczyny danej dolegliwości. Bardzo go cenię za jego profesjonalne podejście.