lekarz Przemysław Wysiecki

Wspaniały lekarz. Polecam. Zainteresowany dzieckiem, zawsze pomocny, udzieli porady nawet przez telefon. Fachowe podejście a na dodatek przemiły i wyrozumiały dla przewrażliwionej mamy.

Szukałam dobrego lekarza już od jakiegoś czasu -dla mojej 3 letniej córki. I w końcu znalazłam -doktor Wysiecki. Przynajmniej pierwsza choroba która jest bez antybiotyku. A zawsze na dzień dobry dostawaliśmy antybiotyk. Polecam tego lekarza.

Lekarz Rewelacja !! Jedyny z nielicznych który interesuje sie dzieckiem . w kazdej chwili można do niego zadzwonić nawet z pierdoła, wszystko super wyłumaczy.Dobrze zdiagnozowana choroba , gdzie u nasz lekarzy to żadkość.

Lekarz wspaniały. Trochę zaganiany i trudno czasami się do niego dodzwonić ale świadczy to też o tym, jak wielu rodziców ma z nim kontakt i mu ufa. Gdy nie może odebrać, pisze smsa kiedy można się z nim zdzwaniać. Czuje się bezpiecznie wiedząc, że w każdej chwili mogę pozwolić sobie na ewentualny telefon. Podczas choroby jest w stałym kontakcie i można liczyć na telefoniczne wskazówki co dalej. Polecam szczerze

bardzo dobry lekarz, godny polecenia i zaufania. Wyjaśnia wszystko dokladnie obrazowo. uspokoi każdą matkę.

Wspaniały lekarz i człowiek. Spokojny i uśmiechnięty. Doskonałe podejście do dziecka. Bardzo dokładne badanie z zaglądaniem do uszek włącznie. Pełen profesjonalizm. Zawsze odbiera telefon:-) Nam polecono Pana Dr, my zrobiliśmy to samo, inni też b. zadowoleni - a co najważniejsze - Nasze SKarby szybko zdrowe, niekiedy nawet bez antybiotyków. Zawsze można na Niego liczyć. Interesuje się stanem zdrowia pacjenta nawet po wizycie. Zawsze niezawodny.

Bardzo kompetentny lekarz, pomimo pory (sobota wczesny ranek) doktor odebrał tel i po opisaniu objawów przyjechał do mojego synka jak najszybciej. Zbadał dziecko kompleksowo niczego nie pomijając (przed 3 dniami byłam w przychodni i do porównania miałam badanie lekarza NFZ). Wysłuchał moich uwag. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Dodatkowo doktor wszystko szczegółowo tłumaczył, objaśniał objawy, na co zwracać uwagę. Wszystkie zalecenia wypisał drobiazgowo oraz przepisał lek, który dziecku pomógł od razu. Zalecił badania by wykluczyć infekcje i prosił o kontakt telefoniczny z informacją o stanie zdrowia maluszka. Bardzo uprzejmy, sympatyczny człowiek i bardzo dobry specjalista.

Super lekarz! Kompetentny, uprzejmy a przede wszystkim taki, któremu można zaufać.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM, TYLKO ON WYKRYŁ SZMERY NA SERDUSZKU MOJEGO DZIECKA A BADAŁO GO KILKU LEKARZY.

Niesamowity lekarz! Jestem mama 3 miesięcznej dziewczynki i muszę przyznać, ze Juz drugi raz nam pomógł! Zawsze poświęca małej pacjentce dużo uwagi, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i zapisuje dawkowanie leków! Mozna sie o wszystko zapytać! Jest cierpliwy i bardzo serdeczny:) zawsze uśmiechnięty! Oby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor!