dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Alergolog, Pediatra, Gastroenterolog

3,2
3,9
3,3

niestety, pani doktor nie lubi dzieci powyżej roku, bo ,,te bardzo płaczą".Po pół rocznej obserwacji, wyszło, że pani doktor podejścia do dziecka raczej nie ma, traktuje je przedmiotowo, przemawia do niego:,,no już spokój, nie krzycz tak" itd., przemowy te nie były agresywne, ani ton głosu podniesiony, ale dziecko wyczuło niechęć, złość lekarki.Myślę, że gdyby to nie była wizyta prywatna, spotkanie mojego dziecka z Panią byłoby o wiele gorsze. Wizyta trwała ok. 30 min, rozmowa i wysłuchanie jak najbardziej poprawne, ale nasz problem nie został rozwiązany, mimo kurczowego trzymania się zaleceń lekarskich i cierpliwości.Nadzieja na poprawę sytuacji dziecka z każdym miesiącem mniejsza, co skutkuje poszukiwaniem innego specjalisty.Z rozczarowaniem muszę napisać, że autorytet posiadanych tytułów naukowych w naszym przypadku nie zadziałał...

Witam. Daję max, ze względu na profesjonalne podejście. Długi wywiad z nami, dokładne pytania o historię, objawy, etc. Podała prawdopodobną przyczynę, ustaliliśmy dietę, i muszę powiedzieć że dzisiaj mija 3 dzień i ... nasze dziecko zaparć nie ma, a kupki idą jedna za drugą (chodzi o oczyszczenie jelita grubego). Więc na tą chwilę bardzo polecam. Byliśmy u wielu lekarzy, którzy tylko faszerowali naszą malutką lekami. Wizyta droga, ale za wiedzę się płaci. Polecam gorąco panią doktor. PS - jeśli nie możecie się dodzwonić, to pamiętajcie, że tylko od wtorku do ...

Witam.
Polecam gorąco panią doktor.
PS - jeśli nie możecie się dodzwonić, to pamiętajcie, że tylko od wtorku do czwartku, po 17.

Jestem po wizycie u Pani Doktor, jechalismy dość sporo km, a tak naprawde niczego knkretneg sie nie dowiedziałam?? Zgadzam się, że koszt wizyty za kilka minut to zbyt wysoka stawka, jeszcze bez paragnu...3 dni w tygodniu teoretycznie, i na koniec miesiąca 50 tys. Pani Doktor ma. Spodziewałam sie wiekszej kompetencji i podejscia jak na kogos habilitowanego i ordynatora oddziału :(

Ocena:negatywna Powód: przez okres ok. 2 lat (mimo wizyt prawie co miesiąc) nie zdiagnozowała wszystkich problemów dziecka. Owszem zrobiono testy alergiczne, ale na tym poprzestano. Zabrakło wnikliwości co do występujących problemów gastrologicznych. Dopiero konsultacja u innego specjalisty, a następnie od razu wizyta w szpitalu przyniosły efekt. Okazało się, że dziecko nie było tak naprawdę zdiagnozowane!! Dla mnie, jako rodzica to masakra... dziecko męczyło się przez tak długi okres czasu a wystarczyło zlecić wykonanie endoskopii i już by było wiadomo jak leczyć.... po prostu tylko zmarnowaliśmy te prawie 2 lata. Nie ...

Ocena:negatywna
Powód: przez okres ok. 2 lat (mimo wizyt prawie co miesiąc) nie zdiagnozowała wszystkich problemów dziecka. Owszem zrobiono testy alergiczne, ale na tym poprzestano. Zabrakło wnikliwości co do występujących problemów gastrologicznych. Dopiero konsultacja u innego specjalisty, a następnie od razu wizyta w szpitalu przyniosły efekt. Okazało się, że dziecko nie było tak naprawdę zdiagnozowane!! Dla mnie, jako rodzica to masakra... dziecko męczyło się przez tak długi okres czasu a wystarczyło zlecić wykonanie endoskopii i już by było wiadomo jak leczyć.... po prostu tylko zmarnowaliśmy te prawie 2 lata. Nie oceniam czy jest to miła, uprzejma osoba, gdyż dla dobra dziecka poszłabym nawet do osoby nieuprzejmiej, najważniejsze aby dało to efekt.

Wizyta kosztuje, ale takiego podejścia do pacjenta ze świecą szukać. Pani Doktor nie patrzyła na zegarek po 10 minutach i nie odesłała mnie bez pełnej wiedzy na temat choroby i sposobu leczenia, co zdarzało się u innych lekarzy.I jasne, czasem to znaczy, że i my wejdziemy do gabinetu później niż było ustalone, ale warto. Diagnoza skuteczna - rezultaty widać bardzo szybko, a dziecko w końcu przestało się męczyć.Polecam.

Pani Doktor jest rewelacyjna! Jestem jak na razie zadowolona ze sposobu podejścia do córeczki i wyjaśniania mi na czym polega problem , jakie leki i jak je stosować itp. Zobaczymy po kilku miesiącach leczenia . Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.Polecam

Pani Doktor jest rewelacyjna!

przede wszystkim zbyt wysoki koszt 200 zł to zdecydowanie za dużo bez specjalistycznych badań, nawet zwykłego usg. w każdym bądź razie leczenie nie pomogło a na następną wizytę mnie nie stać

Polecam rodzicom dzieci z alerią pokarmową (zwłaszcza wielopokarmową). Dr Bulsa wykonała testy u naszego malutkiego 6-mies dziecka. To nas dosłownie uratowało. Przedtem synek płakał całe dnie i bardzo cierpiał. Wyniki testów okazały się właściwe. Zanim metodą prób i błedów ustaliłabym mu dietę chyba by się wykończył (a ja razem z nim). Polecam ten przypadek także innym alergologom (życząc aby praktykę przedkładali nad teorię). To że takim małym dzieciom testów robić nie warto to wg mnie po prostu bzdura.

POLECAM!!! Bardzo miła i kompetentna. Wyleczyła mnie.

POLECAM!!!
Bardzo miła i kompetentna. Wyleczyła mnie.

KOMPETENTNA, UPRZEJMA,WZBUDZA ZAUFANIE MAŁYCH PACJENTÓW I RODZICÓW

KOMPETENTNA, UPRZEJMA,WZBUDZA ZAUFANIE MAŁYCH PACJENTÓW I RODZICÓW