Gastroenterolog Szczecin

lekarz Marek Majewski

Gastroenterolog, Internista

ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Leszek Jóźwiak

Gastroenterolog, Internista

al. Papieża Jana Pawła II 36 lok. 8
70-387 Szczecin

polecam w 100% tego lekarza. zdiagnozowal przyczyne bolu brzucha. wytlumaczyl wszystko dokladnie. Najlepszy lekarz w Szczecinie.

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Diabetolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Dr. Ewa Fenc-Czajka to wspaniały specjalista, 2 lata temu wykonałam test na nietolerancje, co odmieniło moje życie, musiałam zmienić dietę, ale opłaciło się pozbyłam się wielu problemów zdrowotnych m.in. przewlekłego przeziębienia i schudłam ponad 8kg. Serdecznie polecam :)

Opinia dodana przez: Olga

dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Alergolog, Gastroenterolog

Inspektowa 6b
Szczecin

Pani Doktor jest rewelacyjna!
Jestem jak na razie zadowolona ze sposobu podejścia do córeczki i wyjaśniania mi na czym polega problem , jakie leki i jak je stosować itp.
Zobaczymy po kilku miesiącach leczenia . Po pierwszej wizycie jestem bardzo ...

Pani Doktor jest rewelacyjna!
Zobaczymy po kilku miesiącach leczenia . Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.Polecam

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Bylam na paru wizytach u pani doctor I jestem bardzo zadowolona.pani doctor podchodzi do pacjenta indywidualnie,rozmawia z nim bardzo konkretnie,poswieca pacjentowi wiele czasu.bylam u wielu lekarzy ale to pani doctor byla w stanie mnie wyleczyc swoja mikstura jak to okreslila,zlozona z wielku lekow.dziekuje I pozdrawiam!

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szczecin ul. Kard. Wyszyńskiego 17