dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Alergolog, Pediatra, Gastroenterolog

tragedia totalnie odradzam prawie mi dziecko wykonczyla a kase brala kasa to nic tylko dzieca szkoda jakies eksperymenty sobie robila dopiero jak zawiozlem dziecko do szpitala to sie okazalo co jest i jest dopiero lepiej ( i ona nazywa sie lekarzem kpiny) TOTALNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOTALNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarka kompetentna, zna sie na swojm fachu wszystko dobrze wytumaczyła, dokładnie zbadała i wypytała sie o objiawy itp. miła i uprzejama. Polecam ta lekarke uwarzam ja za jednego z najlepszych gastrologow w szczecinie

Witam. Daję max, ze względu na profesjonalne podejście. Długi wywiad z nami, dokładne pytania o historię, objawy, etc. Podała prawdopodobną przyczynę, ustaliliśmy dietę, i muszę powiedzieć że dzisiaj mija 3 dzień i ... nasze dziecko zaparć nie ma, a kupki idą jedna za drugą (chodzi o oczyszczenie jelita grubego). Więc na tą chwilę bardzo polecam. Byliśmy u wielu lekarzy, którzy tylko faszerowali naszą malutką lekami. Wizyta droga, ale za wiedzę się płaci. Polecam gorąco panią doktor. PS - jeśli nie możecie się dodzwonić, to pamiętajcie, że tylko od wtorku do ...

Witam.
Polecam gorąco panią doktor.
PS - jeśli nie możecie się dodzwonić, to pamiętajcie, że tylko od wtorku do czwartku, po 17.

Mój wtedy 1-miesięczny synek potrzebował pomocy lekarza. Doktor Bulsa nie odbierała komórki, telefon w prywatnym gabinecie wyłączony, a na milion moich nieodebranych połączeń nie oddzwoniła (myślę, że stać lekarza ma jedno połączenie do dobijającego się pacjenta, zważywszy, że nieźle zarabia /150 zł na 1 wizycie/). Niestety, nie mogę pozytywnie ocenić doktor Czai-Bulsy, bo nie dała mi szansy. Pomogła inna pani pediatra, która na telefon odpowiedziała od razu i jeszcze tego samego dnia była u mojego synka.

Polecam rodzicom dzieci z alerią pokarmową (zwłaszcza wielopokarmową). Dr Bulsa wykonała testy u naszego malutkiego 6-mies dziecka. To nas dosłownie uratowało. Przedtem synek płakał całe dnie i bardzo cierpiał. Wyniki testów okazały się właściwe. Zanim metodą prób i błedów ustaliłabym mu dietę chyba by się wykończył (a ja razem z nim). Polecam ten przypadek także innym alergologom (życząc aby praktykę przedkładali nad teorię). To że takim małym dzieciom testów robić nie warto to wg mnie po prostu bzdura.