lekarz Anna Kosturek

Internista

To anioł w ludzkiej skórze, przyjazna dla chorego, budząca zaufanie, pracowita. Szybkie i kompetentne leczenie. Dziękujemy Pani Doktor

Kompetentny i zaangażowany w leczenie lekarz potrafiący wesprzeć pacjenta dobrym słowem i radą. Serdecznie dziękuję pani doktor za leczenie i wsparcie w chorobie, wdzięczny Adam Opitek

Adam Opitek

Wspaniały lekarz, potrafi wesprzeć dobrym słowem, zawsze znajduje czas dla pacjentów, miła, sympatyczna. W 100% godna polecenia.

W pełni polecam, godna zaufania cierpliwa, optymistycznie nastawiona do pacjenta, bardzo sumienna i oddana pracy

Dusza człowiek , kompetentna ,ciepa, przyjazna Pani doktor, w kazdej chwili pomoże w dzień czy w nocy . Serdeczne dzięki za wszystko Pani Doktor Annie Kosturek . Wdzięczna pacjentka Ewa K.

Na oddziale u pani doktor leżał mój mąż, życzę każdemu pacjentowi takiej opieki jaką miał mój mąż ze strony pani doktor

Rzeczowy, rzetelny , konkretny poświeca pacjentowi uwagę pomocny nie natarczywy

Rzeczowy, rzetelny , konkretny poświeca pacjentowi uwagę pomocny nie natarczywy

jest nie rzetelnym lekarzem nie potrafi udzielić konkretnych informacji a jak cos zaczyna sie dziać to pozbywa się pacjenta jak śmiecia w stanie cieżkim nie polecam kontaktu z tym lekarzem

negatyw nie polecam nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1