lekarz Anna Kubaty

3,3

Mam nadzieję,że nigdy więcej nie będę miała wątpliwej przyjemności spotkać PANI doktor. Wizyta SOR Szpital Narutowicza . Zgłaszam się w nocy . W ndz plamienia (wizyta u lekarza)i od ndz wieczór do nocy z poniedziałku na wtorek silne bóle brzucha. Po dobry wieczór Pani pyta mnie po co przyszłam i czego od niej oczekuję bo jest środek nocy a tu są bardzo chore pacjentki. Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona. Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ...

Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona.
Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ŚWIETNY ale Pani doktor zupełnie bez empatii i wyczucia.

No i po co być taką wyniosłą i pretensjonalna? Trochę więcej luzu pani dochtor i ludzkiego podejścia plis. Pozdrawiam pacjentka z porodowki

Pani Doktor wspaniale, profesjonalnie poprowadzila moja ciaze, zawsze cierpliwie odpowiadala na moje wszelkie pytania i rozwiazywala moje watpliwosci. W szpitalu im. Narutowicza w Krakowie przyszlo na Swiat zdrowo moje dziecko za co serdecznie dziekuje wlasnie Pani Doktor Annie Kubaty.

Profesjonalne podejście do pacjenta, aktualna wiedza, delikatność i zaufanie.Bardzo polecam panią doktor, prowadziła moja ciążę każdemu Ją polecam.

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98