lekarz Anna Kuhn

Neonatolog, Pediatra

Odkąd mama mnie urodziła pani doktor była I jest do tej pory najlepszym lekarzem jakiego znam. Zna moja historię w małym paluszku. Strasznie sympatyczna i miła osoba . Jestem naprawdę zadowolony że mogę mieć takiego lekarza. Dziękuję pani Aniu.

Pani doktor to stworzony człowiek do leczenia dzieci, nawet jeśli ma problem z diagnozą to się nie poddaje. U nas tak było i pani doktor nie przestawała myśleć o moim synku, pisała smsy z pytaniami nawet o 23:00. Dla mnie niezastąpiona!!! Od kiedy korzystamy z opieki dr Kuhn jesteśmy spokojniejsi. Polecam

lekarz w calym rozumieniu tego slowa , stara sie leczyc dzieci i szczegolowo opisywac chorobe a nie gadac o pierdolach przez wiekszosc wizyty jak niektorzy pediatrzy w sulechowie!nie zgadzam sie z opinia ze odsyla do innych lekarzy zeby sie pozbyc pacjenta, jezeli juz sie tak zdarza to odysla dlatego ze chce jeszcze bardziej pomoc poniewaz szanuje wiedze innych lekarzy, najwazniejsze jest dla niej dobro dziecka a nie pieniadze ,stracilismy najlepszego lekarza w miescie przez pomowienia i zawisc innych pediatrow szkoda bo wiele dzieci na tym stracilo a teraz zostają faszerowane non stop antybiotykami przez malo kompetentnych lekarzy

Kompetentna i profesjonalna osoba, dla której zawsze liczy się dobro dziecka, a nie pieniądze. Leczę u Pani Doktor dwie córki (jedna choruje na astmę) i zawsze mogłam liczyć na radę i wsparcie, także telefoniczne. Wspaniały i wrażliwy człowiek, który pracuje z powołania i z olbrzymim poświęceniem. Oby więcej takich lekarzy(...)

nowość wśród pediatrów, podchodzi do dziecka jak do małego człowieka a nie jak do statystyki w formularzach NFZ, Polecamy Panią Doktor przez wielkie DR. Należy zaktualizować dane gdyż Pani Doktor pracuje w świebodzińskim szpitalu

Moje dziecko leczylam kupę lat u pani doktor,jestem zadowolona,z byle czego nie daje antybiotyków a raczej homeopatyczne.U mojej córki sprawdzilo się takie leczenie.Oczywiście jak żaden inny lekarz walczy z otyłościa u dzieci.Przyjmowala ostatnio w Medicusie,ale ponoć już tam nie pracuje.

Pani Doktor NAJLEPSZA POD SŁOŃCEM -tylko szkoda ludzie "inni" nie dają jej spokojnie leczyć malutkich pacjentów. Pani Doktor pójdziemy za Pania wszędzie tylko prosimy o dostep do Pani leczenia :)

Bardzo polecam Panią Doktor na prawdę jest dobra szkoda że my się przepisaliśmy do doktor Grochockiej bo bliżej mieliśmy nie róbcie tego

Poza przechodnia kontakt zerowy z Pania doktor. W jej komorce zgłasza sie poczta glosowa i jesli czlowiek w bardzo nagłych przypadkach jest zmuszony zadzwonic i nagrywa sie na poczte glosowa i prosi wrecz błaga zeby oddzwoniła to bardzo sie zawiedzie na niej.Nie oddzwoni. Prywatnie na wizyty nie przychodzi do domu jak dziecko jest ciezko chore. Chyba obrosła za bardzo w piorka.

Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.

Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.