Filtruj terminy

lekarz Anna Kuhn

Neonatolog, Pediatra

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Odkąd mama mnie urodziła pani doktor była I jest do tej pory najlepszym lekarzem jakiego znam. Zna moja historię w małym paluszku. Strasznie sympatyczna i miła osoba . Jestem naprawdę zadowolony że mogę mieć takiego lekarza. Dziękuję pani Aniu.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Grochocka

Wizyty domowe, Pediatra

aa2
Sulechów

Chciałem dodać tu swoją opinię, ponieważ uważam że Pani Doktor Ewa Grochocka zasługuje na najwyższą ocenę jako specjalista ze swej dziedziny, bardzo pomogła synowi mojej znajomej, której to syn był w strasznym stanie po nieprofesjonalnej operacji (zabiegu) zszycia podniebienia miękkiego. Pani Doktor zachowała się profesjonalnie i służyła fachową pomocą, a nawet poleciła znakomitego profesora z dziedziny właśnie zabiegów operacyjnych podniebienia miękkiego czy też twardego, nie to co ci partacze z ...

lekarz Halina Szumlicz

Sulechów

polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne z dziećmi i nie tylko.Bardzo uprzejma osoba, zawsze znajdzie czas na wizytę i rozmowę.Widzi to czego inni lekarze (często przez rutynę) nie dostrzegają.

Iwona Stanek-Deruba

66-100 Sulechów

Nie polecam, wręcz odradzam. Zdrowie obu moich synów ucierpiało wskutek jej działań albo zaniechań. Była naszym pediatrą przez prawie 3 lata. Dziś, kiedy starszy syn ma prawie 8 lat, dowiedziałam się, że ma hipotonię mięśniową, nie zdiagnozowaną w niemowlęctwie. Niestety rehabilitacja pomoże tylko w niewielkim zakresie, na pewne rzeczy jest już za późno. Mam straszny żal do "pani doktor", że mimo moich ciągłych wizyt, mojego niepokoju, bo czułam, że coś ...
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Iwona Rzepka-Staszewska

al. Niepodległości 31

lekarz Maria Kasprzak

Pediatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska

lekarz Dariusz Suchorski

Rehabilitant, Pediatra

Aleja Niepodległości 19

lekarz Iwona Rzepka

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

lekarz Irena Chlebuś

66-100 Sulechów

Pediatrzy w mieście Sulechów