lekarz Ewa Grochocka

Wizyty domowe, Pediatra

Chciałem dodać tu swoją opinię, ponieważ uważam że Pani Doktor Ewa Grochocka zasługuje na najwyższą ocenę jako specjalista ze swej dziedziny, bardzo pomogła synowi mojej znajomej, której to syn był w strasznym stanie po nieprofesjonalnej operacji (zabiegu) zszycia podniebienia miękkiego. Pani Doktor zachowała się profesjonalnie i służyła fachową pomocą, a nawet poleciła znakomitego profesora z dziedziny właśnie zabiegów operacyjnych podniebienia miękkiego czy też twardego, nie to co ci partacze z polanicy. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i polecam Paną Doktor

Pani doktor bardzo miła, uprzejma. Potrafi leczyć. Zawsze stara sie pomóc. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz, z powołania :)celna diagnoza i konsekwencja w leczniu. Zainteresowanie pacjentem od strony psychlogicznej. Dążenie do poznania pacjenta, przede wszystkim do jego wysłuchania. Bardzo dobry kontakt z rodzicami podopiecznych.

leczenie u pani doktor opiera sie glownie na przepisywaniu antybiotyku za antybiotykiem obnizajac tym samym odpornosc dziecka co z koli prowadzilo do kolejnych infekcji zdarzalo sie ze po 2 tygodniowym leczeniu antybiotykiem moje dziecko szlo do przedszkola poczym na nowo cos lapalo i doktor przepisywala nastepny tydzien antybiotyku po roku takiego leczeniia dziecko non stop skarzy sie na bole brzucha co wg innych specjalistow moze byc wynikiem czestego stosowania antybiotykow,wg mnie najlepszy lekarzem pediatra byla dr ANNA KUHN

Moje dziecko leczyła przez rok co 3 tygodnie antybiotykami (na infekcje górnych dróg oddechowych, na zapalenie ucha, na zapalenie spojówek). Okazało się, że mały miał glistnicę i przez to infekcje (podstawowe objawy przy glistnicy - zapalenie spojówek, infekcje dróg oddechowych itp.), a w uszach korek z woskowiny powodował ból (po wypłukaniu cudownie ozdrowiał). Nie wiem, gdzie kończyła ta Pani studia, ale dużo z zajęć nie wyniosła.

Jeżeli nie ma miejsc żeby się do stać co kłamią bo rano jak przyjdę do lista jest wolna i można zapisać dziecko pani doktor ma swoich ulubionych pacjętów bo jak ciosto noszą to wchodzą bez kolejności albo zawsze jest miejsce dla nich a leczenie to masakra chybił trafił

moje dziecko leczyła co 2 tyg antybiotykami nie szukała przyczyny choroby. Okazało się ze miał on glist ludzką a do tego jest allergikiem. Nie polecam Najlepsza jest Elżbieta Pietruszkowa w 100 %

Pani doktor jest miła i sympatyczna, ale niestety w poczeklani są ciągłe kolejki, bo Pani doktor notorycznie się spóźnia, a podczas przyjmowania pacjentów regularnie robi sobie kawowe przerwy.

moim zdaniem za dużo silnych antybiotyków- antybiotyk nie jest panaceum na wszystkie choroby. a organizm sie przyzwyczaja, co poda za kilka lat,

Bardzo dobra lekarka! Przepisuje dobre leki, pomaga, interesuje się, jest uprzejma itp.