Iwona Stanek-Deruba

2,5
1,8

Trafiliśmy do Pani doktor z infekcją dość mocna , pani doktor uznała że to lekki wirus i dała syropy. Po dwóch dniach wylądowaliśmy u innego lekarza z zapaleniem oskrzeli, a następnie płuc. Może gdyby była od razu reakcja pani doktor odpowiednia uniknęlibyśmy zapalenia płuc. Wydane 150 zł plus leki około 60 zł poszło do śmietnika. Nie polecam.

Wydane 150 zł plus leki około 60 zł poszło do śmietnika. Nie polecam.

Nie polecam, wręcz odradzam. Zdrowie obu moich synów ucierpiało wskutek jej działań albo zaniechań. Była naszym pediatrą przez prawie 3 lata. Dziś, kiedy starszy syn ma prawie 8 lat, dowiedziałam się, że ma hipotonię mięśniową, nie zdiagnozowaną w niemowlęctwie. Niestety rehabilitacja pomoże tylko w niewielkim zakresie, na pewne rzeczy jest już za późno. Mam straszny żal do "pani doktor", że mimo moich ciągłych wizyt, mojego niepokoju, bo czułam, że coś jest nie tak, zawsze mnie zbywała, traktowała niemal jak wariatkę, nie dała skierowania, choćby po to, żebym się odczepiła. Zresztą odeszliśmy, bo na moją wyraźną prośbę o skierowanie do specjalisty, odmówiła.

Lekarka mojego dziecka od kilku lat. Zawsze trafne diagnozy bez antybiotyków na wyrost. Nie jest przesadnie wylewna ale dzięki temu zachowuje zdrowy dystans. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam

brak kompetencji nieuprzejma żałuje skierowań na badania podnosi głos na rodziców. zdecydowanie nie polecam