dr n. med. Anna Kulczyńska-Kwiatek

3,6
3,7
3,6
3,4

Pani Kwiatek pomogla mi wiele lat temu, zawdzieczam jej zycie i chcialabym bardzo zeby o tym wiedziala. Wizyta u psychiatry mysle nie jest sprawa codzienna wiec sama mialam problemy zeby sprawy przedstawiac po imieniu, pani doktor okazala sie cudowna cierpliwoscia, ludzkim zrozumieniem, wniosla cudowna energie do mojego zycia i pozwolila na zawsze zdystansowac sie do swiata i bolesnych wydarzen. Na pytanie czy poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu chetnie zaznaczylabym "zdecydowanie nie" bo jak dla mnie wizyty mogly trwac w nieskonczonosc, a ja chcialabym zeby trwaly jeszcze dluzej. Pani doktor na tyle spraw otworzyla mi oczy, tyle petli zyciowych pomogla mi rozplatac, bede jej za to do konca zycia wdzieczna.

Tak to prawda ona próbowała zabić dziecko!!! To niewiarygodne . Czy ona jest nieformalna i mówi że to ja jestem chory a sama jest chora

Tak to prawda ona próbowała zabić
dziecko!!! To niewiarygodne .
Czy ona jest nieformalna i mówi że to
ja jestem chory a sama jest chora

Tak to prawda ona próbowała zabić
dziecko!!! To niewiarygodne .
Czy ona jest nieformalna i mówi że to
ja jestem chory a sama jest chora

Wspaniała Pani Doktor, ogromny profesjonalizm,takt, do tego przemiła osoba.Przez 4 lata "wyprowadziła" moje niepełnosprawne umysłowo dziecko tak, że teraz nie bierze żadnych leków.Pomogła rownież mojemu uczniowi z wielkimi problemami.Gorąco polecam.Owszem, czasem trzeba trochę poczekać, ale wizyty u psychiatry nie można odbyć od...do...Najważniejsze, że otrzymuje się pomoc i nadzieję, że będzie skuteczna. U Pani Doktor tak właśnie jest.

Zdecydowanie zmieniła leczenie ...(inna pani doktor twierdziła że niestety innych leków nie ma)Bzdura kompletna ani słowem nie mówiła o swojej rodzinie ,a czs oczekiwania do pół godziny!!Jak wszędzie!Jestem bardzo zadowolona z postępów dziecka !!!Polecam zdecydowanie!!

Polecam!profesjonalne podejście do tematu. wywarła pozytywne wrażenie i pomogła pokonać granice presji podczas wspolnej rozmowy miedzy konserwatywna matka i zbuntowaną nastolatką. ukierunkowuje ,,chorego,, na samodzielne poradzenie sobie z problemem i wzbudza przy tym wieksza satysfakcje z sukcesu, wyrwania się od problemow.

Mam syna z ADHD i Pani Ania dała mi dzisiaj nadzieję, że nasze życie kiedyś ma szansę wyglądać jak życie każdej zdrowej rodziny... Pani doktor to normalny człowiek, który dzięki swojej wiedzy pozwala uwierzyć w lepsze jutro... Polecam każdemu potrzebującemu...

Polecam Panią doktor, bardzo miła, sympatyczna i poza tym świetny fachowiec. Bardzo mi pomogła!

Miła, sympatyczna, ciepła osób, która rozumie, ale też pozwala się otrząsnąć z tego wszystkiego. Zmienia myśli na inny tor.

Pani Doktor zmieniła moje życie ! Dzięki niej wreszcie uwierzyłam w siebie i wyraźnie odżyłam. Gorąco polecam i dziękuję