mgr Anna Leśnikowska-Jarosmgr Anna Leśnikowska-Jaros - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

mgr Anna Leśnikowska-Jaros

Psycholog

Jestem psychologiem i specjalistką ds. rozwoju zawodowego i osobistego oraz trenerem (BTEC Professional Certificate). Od 16 lat pracuję jako psycholog biznesu dla firm.

Ze względu na szczególne połączenie moich kompetencji - psycholog biznesu i psychoterapeuta - gabinet "Pomocne Chwile" dedykowany jest szczególnie: osobom aktywnym zawodowo, rozpoczynającym tę aktywność i osobom u schyłku kariery przygotowującym się do nowych ról. Ponadto managerom, zespołom i organizacjom.

Oferuję sz...

Bardzo konkretna, korzystam od kilku lat z krótkich sesji, czasem nawet tylko telefonicznych. Na podstawie nielicznych danych wyciąga trafne wnioski. Pomogła mi inaczej spojrzeć na problemy - dzięki temu rozwiązałam je sama. Ponadto wspiera mój bieżący rozwój i swoje cele osiągam czasem łatwiej czasem szybciej. Może wydawać się chłodna w pierwszym kontakcie, ale jest po prostu rzeczowa i racjonalna.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Łódź"?

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22