Anna Magdoń

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem mile zaskoczony. Ceny umiarkowane. Polecam

Bardzo polecam. Gabinet polecony przez znajomych i mimo moich obaw nie zawiodłem się i z czystym sumieniem mogę polecić innym.

UWAGA!!!TA PANI ZNISZCZYŁA MI ZĘBA KTÓRY JEST TERAZ NIE DO URATOWANIA I NIE POCZUWA SIĘ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI CAŁA KLINIKA PIĘKNIE WYGLĄDA ALE NIC POZA TYM. ZGŁOSIŁEM SPRAWĘ DO ODPOWIEDNICH ORGANÓW TA PANI NIE POWINNA WYKONYWAĆ TEGO ZAWODU.

Szybko, profesjonalnie, bezstresowo i w milej atmosferze. Zdecydowanie Dentusplus na Drzewieckiego jest godny polecenia :)

Bardzo dobra dentystka precyzyjna i dokładna . Jej zabiegi praktycznie nie wymagają znieczulenia . Stosuje nowoczesne metody leczenia