dr n. med. Anna Makowska

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolona z podejścia tej lekarz, p.dr przyjęła mnie nadprogramowo ponad rok temu i - na początku leczenia kiedy wizyty były częste, wciskała mnie rano lub po południu w grafik między innych pacjentów; potem już było ciężko się dostać ale to normalne, sama pilnowałam terminów z wyprzedzeniem. W tej chwili remisja choroby:)Ogólnie b. polecam!

bardzo miła i kompetentna pani doktor widać że w swoją pracę wkłada maksimum wiedzy i serca

na poczatku bylam niezadowolona, ale czekalam z opinia.. teraz pomimo rozstroju hormonalnego jestem zadowolona i polecam. dzieki wnikliwosci Pani Doktor rozpoznano u mnie raka, jestem juz po operacji i czuje sie lepiej. ponadto dzieki niej trafilam pod opieke rewelacyjnego onkologa chirurga! fajna babka! polecam.

brak konsekwencji w sposobie leczenia. niezdecydowanie. jak pojawia sie cos niespodziewanego (i groznego) to nie potrafi sobie z tym poradzic i na dodatek straszy chorego:( nie potrafi zmotywowac do walki z choroba. zamiast pacjenta pocieszyc to go doluje:( straszne sa do niej kolejki. jestem po operacji i nie ma dla mnie wolnego terminu do konca czerwca (a jest maj), natomiast na dalszy termin nie ma mozliwosci rezerwacji wizyty-gdybym wiedziala o tym wczesniej to przed operacja zmienilabym lekarza. jestem rozczarowana:(

Doskonały specjalista, zaangażowany, interesujacy się pacjentem. Zdecydowanie polecam