lekarz Anna Mercanti

Wizyty domowe

3,5

Nie polecam. Męczyłam się z tą kobietą w ubiegłym tygodniu. Nie wątpię w jej kompetencje do zawodu, ale jest wyjątkowo nie uprzejma i ma olewczy stosunek do pacjentów. Nie tylko ja z mężem zostałam w ten sposób przez nią potraktowana ale i kilku pacjentów oczekujących wraz ze mną na wizytę. Służba medyczna mam wrażenie zaczyna pracować na akord idąc na ilość nie na jakość. Nie zależy im na wyleczeniu pacjenta a jak największej ilości ich przyjęcia.

Polecam Panią Doktor , młoda lekarz oddana pacjentowi , duża wiedza medyczna , była u mojego ojca na wizycie domowej z nocnej pomocy lekarskiej , nie odmówiła przyjazdu , zbadała dokładnie , przeprowadziła wywiad , wytłumaczyła wszystko dokładnie , Piotr Dyląg