Wizyty Domowe Warszawa

- 35 lekarzy
Warszawa Wizyty domowe mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Terapeuta, Masażysta

  (+3 więcej)
liczba opinii: 16

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa
01-652 Warszawa

wizyta już od 18
Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek

mgr Michał Dachowski

Masażysta, Rehabilitant

  (+1 więcej)
liczba opinii: 5

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

wizyta już od 60
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: Anonim
Warszawa Wizyty domowe  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Pomoc psychologiczna

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3
02-707 Warszawa

wizyta już od 170
Średnia ocen: 5,0/5
Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

Irena Dziewońska

Pediatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 30

Gabinet
Warecka 11 lok. 26
00-034 Warszawa

Średnia ocen: 3,1/5
Pani Doktor starej daty, tylko i wylacznie antybiotyk po zajrzeniu do gardla i uznaniu, ze jest lekko zaczerwienione. Po poprozeniu o test crp, zostal wykonany a wynik byl 28, Pani doktor uznala, ze infekcja juz sie rozwija i natychmiast trzeba podac antybiotyk, nie chciala wcale dyskutowac, zeby podac cos innego, jest niedelikatna przy badaniu, nie odpowiada prawie na pytania, pogania przy ubieraniu,zeby szybciej wychodzic z gabinetu, dodatkowo kiedy poprosilam o ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

  (+2 więcej)
liczba opinii: 23

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

mgr Monika Perkowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 17

Gabinet
ul. Wallenroda 2
03-610 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Pani psycholog świetnie pracuje z całą rodziną, pozwala na zrozumienie własnego dziecka, własnych błędów, ale nie czujesz się oceniany, tylko zrozumiany. Pani Monika jest bezpośrednią osobą, z dużym taktem, na pewno powie wprost, co zauważa. Jestem wdzięczna za pomoc dziecku i nam, rodzicom. Serdecznie pozdrawiam panią doktor!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Dębski

Pediatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 17

602 702 705
Gimnastyczna 54 lok. 1
02-632 Warszawa

Średnia ocen: 3,3/5
Zwykle wolę wystawiać pozytywne opinie, ale po dzisiejszej wizycie - nie życzę żadnemu rodzicowi takiego pediatry. Jestem mamą 2 dzieci, 3 w drodze i raczej nie wpadam w panikę, ale:

Pytanie czemu lekarz został pediatra, skoro ewidentnie podejście do dzieci zerowe. 4letni syn przestraszył się wiec chciałam go trochę uspokoić a ie zrywać od razu koszulkę do badania, lekarz czekał z 20 sekund - znudziło mu się wiec ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

liczba opinii: 15

Centralny Szpital MSW

Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Ewa Miśko

Pediatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 9

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Krzysztof Piechna

Chirurg ogólny, Urolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet
ul. Tylżycka 7/21
01-656 Warszawa

Średnia ocen: 2,9/5
Bardzo dobry i miły specjalista, poświęcił dużo więcej czasu na badanie niż się spodziewaliśmy, przyjechał szybko tego samego dnia. Dobra diagnoza, przypisane leki i zdecydowana poprawa. Co ważne wizyta domowa nie kosztuje tak dużo jak czasem u innych lekarzy - bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Usługa wizyty domowej w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat