Wizyty Domowe Warszawa

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
POLECAM WSZYSTKIM

Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

mgr Jarosław Kowalski

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

dr Sławomir Langner

Wizyty domowe, Kardiolog

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.

Opinia dodana przez: Basia

lekarz Konrad Tkaczewski

Wizyty domowe, Kardiolog

WIM, Hemodynamika, Kardiologia

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

Grażyna Wronka

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wiesława Nowakowska

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26

Miła i cierpliwa lekarka, bardzo życzliwa, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, nie zbywa, dobrze leczy

Usługa wizyty domowej w mieście Warszawa