mgr Anna Nykiel

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Dziękuję, za wspólnie spędzony czas na obozie, nasze dziecko nie należy do najłatwiejszych ja też nie jestem najłatwiejszą mamą, a cierpliwość i spokój w połączeniu z ogromnym profesjonalizmem Pani Ani pozwoliła że zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Zwrócenie nam uwagi na z pozoru błahe nasze zachowania już przynoszą efekty. Dziękujemy całemu zespołowi CTM :-).

Jedyny psycholog dziecięcy z prawdziwego zdarzenia. Odwiedziłam już kilka prywatnych przychodni i jedyny aspekt to kasa. Pani mgr nie patrzy na zegarek a wyniki są już widoczne po 3 spotkaniu. Gorąco polecam.

Jest b. dobra. Trzech kolejno psychologów nie było w stanie nawiązać kontaktu z moim dzieckiem, Pani mgr Nykiel udało się to bezproblemowo i już po 3 spotkaniach są b. pozytywne wyniki. Bardzo polecam rodzicom z problemami z dzieckiem

Pani mgr wyprowadziła mojego syna z b. poważnego stanu. Teraz dziecko pełne życia i uśmiechnięte. Gorąco polecam.

Pani mgr. bardzo szybko nawiązała kontakt z córką. Poświęciła nam tyle czasu ile było potrzeba i nie starała się skracać wizyty. Wręcz odwrotnie. Polecam gorąco.

Znakomite podejście do dzieci. Doskonała w swoim zawodzie.

Znakomite podejście do dzieci. Doskonała w swoim zawodzie.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236