lekarz Anna Orzechowska

Internista, Kardiolog

Trafiłem na SOR gdzie ta Pani jest ordynatorem, od samego początku nawet nie podeszła do mnie, tylko zza biurka bagatelizowała, a wręcz wyśmiewała moje objawy, twierdząc że ją też boli kręgosłup, a mimo to przyszła do pracy. Lekarz totalnie nie etyczny, wredny i chamski, nic nie informuje jakie leki podaje, jaki jest plan leczenia, każe leżeć i czekać. Podała zgodę na podanie kontrastu domagając się podpisu, a nie poinformowała o skutkach ubocznych, gdy zapytałem radiologa o nie, to próbowała mu przerwać mówiąc że zgoda została już podpisana. Nawet po współpracownikach ...

Nawet po współpracownikach było widać niechęć do tej Pani, ale nic nie mogli zrobić ze względu na jej pozycję. Nie życzę nikomu trafić na nią, taka osoba powinna być wydalona ze szpitala jak najszybciej.