Internista Zakopane

Wojewódzki Szpital Chorób Płuc

34-500 Zakopane

Człowiek wyjątkowy o wielkim sercu i wyjątkowym w dzisiejszych czasach poczuciu obowiązku.Lekarz otwarty na człowieka chorego, czujący i współczujący,zawsze uśmiechnięty,z wielkim poczuciem humoru.Te cechy wyróżniają go wśród innych lekarzy.A przy tym olbrzymia wiedza oraz trafność w diagnozowaniu stawia go w pierwszym szeregu medyków.Lekarz godny polecenia i godny naśladowania. Doktorze dziękuję

ul. Małe Żywczańskie 23
Zakopane

Dokładnie zbadała, wytłumaczyła diagnozę i sposób leczenia, gorąco polecam.

Dokładnie zbadała, wytłumaczyła diagnozę i sposób leczenia, gorąco polecam.

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz.Od wielu lat jestem leczona przez p.doktór.Zawsze miła i serdeczna dla pacjenta.Polecam.

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
ul. Gładkie 1A

urszulaszczesniak
Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny.
Polecam !!!

urszulaszczesniak
Polecam !!!
wdzieczna pacjentka

Opinia dodana przez: Urszula

Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
ul. Kamieniec 10B
34-500 Zakopane

Pani doktor nie przyjęła mnie o godzinie 12:40 pomimo, że pracowała do godziny 13:00. Powiedziała, że musi wypisać recepty. W poczekalni była tylko jedna osoba.Moje zapewnienie, że bardzo źle się czuję i czuję ból w klatce piersiowej i płucach (proszę o zbadanie i osluchanie) całkowicie zlekceważyła! Powiedziała, że od godziny 18:00 zaczyna pracę całodobowa opieka medyczna w innej placówce. W jej krzyku i podniesionym tonie głosu nawet nie zrozumiałem w jakim miejscu. Jest mi bardzo przykro, że spotkałem się z tak dużym brakiem empatii lekarza do chorego i cierpiącego pacjena, brakiem kultury i szacunku tym bardziej, że świadkiem jej zachowania do pacjeneta było małe dziecko. Postępowanie Pani doktor było dla mnie szokujące i wbrew zasadom kodeksu etyki lekarskiej.

Chłabówka 2

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem