lekarz Anna Osiewacz

1,3
1,5
1,3

Nie polecam! Omijać szerokim łukiem. Brak empatii. Trudno ocenić kompetencje gdyż nie przyjęła zarejestrowanego pacjenta.

Dawno nie spotkałam tak bezczelnej i niesympatycznej lekarki która siedzi w gabinecie jakby za karę.Wogole nie ma podejścia do pacjentów,nie interesują ja wyniki badań i pacjenta traktuje oschle i bezprzedmiotowo.Wstyd dla ZUS że zatrudnia takiego kogoś.Lekarz orzecznik też powinien mieć podejście do pacjenta ,tym bardziej że są to ludzie chorzy .Nikt zdrowy tam nie pójdzie.Przydaloby się trochę empatii ,zrozumienia i życzliwości.Nie polecam nikomu takiego lekarza !!!

Pani doktor oschla, niemiła, kompletny brak empatii. Diagnozuje na podstawie opinii lekarzy z ubiegłych lat nie przeglądając nawet pobieżnie aktualnych zaświadczeń o stanie zdrowia. Jeśli wszyscy orzecznicy w Częstochowskim ZUS są podobni,to należy mocno współczuć tym schorowany ludziom, bo renty tu nie dostaną.

Pani orzecznik ZUS, nie prawidłowo wykonuje swoją pracę mianowicie nie bada ludzi prawidłowo, nie sprawdza dokumentacji ani badań wykonanych przez innych lekarzy, stawia błędne diagnozy, brak kultury, brak kompetencji, brak umiejętności, polecam unikać tą Panią bo można się tylko dzięki niej problemów dorobić

Kobieta orzeczniczka zus, nie sprawdza dokumentów z badań orzeka swoje mniemania na temat chorób nie badając dokładnie pacjenta, brak kultury brak kompetencji brak umiejętności, tacy ludzie nie powinni wykonywać tego zawodu bo tylko robią problemy

Tak jak wynika z ocen.Szkoda czasu dla takiego lekarza. Już chyba kobieta nie wiedziała jak dalej dociągnąć do emerytury to poszła na orzecznika ZUS! Tam właśnie czuję się potrzebna i spełniona....

Tak jak wynika z ocen.Szkoda czasu dla takiego lekarza.
Tam właśnie czuję się potrzebna i spełniona....

Nie polecam! Omijać to wstrętne babsko szerokim łukiem. Brak kompetencji, jak również kultury. Nie ma nawet pojęcia jak się bada pacjenta...

A ja nie narzekam Bardzo miła Pani doktor Wycinałam ostatnio znamie i jestem zadowolona Polecam szczerze

Mniej niż zero to mało powiedziane! Kompetencji 0, kultury jeszcze mniej! Omijjcie szanowni pacjenci bardzo szerokim łukiem!

Mniej niż zero to mało powiedziane!
Kompetencji 0, kultury jeszcze mniej!
Omijjcie szanowni pacjenci bardzo szerokim łukiem!

Ludzie omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!

Ludzie omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!