dr n. med. Anna Pajk

USG

Zdecydowanie NIE polecam!!!! Oprócz długiego oczekiwania kompletnie nie trafiona diagnoza. Dodatkowo powiem, że zostałam pilnie skierowana do szpitala, a tam jak zobaczyli, kto skierował, to powiedzieli, żeby się nie martwić, bo pewnie badanie źle zrobione...

Najlepszy lekarz w tej profesji w Mińsku Mazowieckim. Długie kolejki do gabinetu są niestety tego konsekwencją.

Wspaniała lekarka na właściwym miejscu. Nie zdaje sobie sprawy z tego. Skromna, każdy pacjent jest dla Pani doktor ważny. Kompetentna.

Byliśmy ostatnio na badaniu USG ciąży, bardzo polecam. Miło, fachowo, świetny sprzęt i wyposażenie gabinetu. Lekarz prowadzący jak zobaczył wyniki badania bardzo pochwalił za dokładność i opis. Polecam!

Lekarz bardzo dokładny, uprzejmy, badanie na wysokiej jakości sprzęcie, gabinet czysty, przyjemny. Po wizycie pacjent dostaje kompletne wyniki badania, oraz wyczerpującą opinię Pani Doktor.