Usg Mińsk Mazowiecki

Warszawska 106a
05-300 Mińsk Mazowiecki

Uprzejmość i bardzo duża wiedza, profesjonalzim, polecam.

Uprzejmość i bardzo duża wiedza, profesjonalzim, polecam.

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

U pana doktora byłam raz na wizycie. Będąc w ciąży miałam problem z nawracającymi plamieniami i chciała zaciągnąć opinii innych lekarzy niż mój prowadzący. Pan doktor jest rzeczywiści bardzo konkretny i raczej oschły. Przebadał mnie i odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania bardzo fachowo i profesjonalnie.Wyszłam od niego dużo spokojniejsza i bardziej świadoma. Wizyta trwała ok. 30 min.Polecam, chodź nie prowadziłam u niego ciąży ze względów finansowych.

Kazikowskiego 10A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepszy lekarz w tej profesji w Mińsku Mazowieckim. Długie kolejki do gabinetu są niestety tego konsekwencją.

Grzegorz Wocial

USG, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny i USG
Konstytucji 3 Maja 12
Mińsk Mazowiecki

Polecam tego lekarza. Jest komunikatywny, pomocny, poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba. Nie będę się rozpisywała- po prostu ok.

dr n. med. Marcin Woźniewicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jak dla mnie lekarz super! Prowadził moja ciaze i porod byl w szpitalu w ktorym pracuje doktor i jestem zadowolona z opieki lekarza i personelu. Polecam

lekarz Elżbieta Raczko

USG, Alergolog

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Super podejście, miłe, profesjonalne. Podczas badania tłumaczy to co widzi, co zaleca... Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Krzysztof