Lekarze Mińsk Mazowiecki

lekarz Zbigniew Jackowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny pracy

Mińsk Mazowiecki

Super lekarz. Konkretnie i jasno określił sposób leczenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wioletta

Julita Tatarczuk

Neurolog

Mińsk Mazowiecki

Polecam panią doktor Wywiał ! Rzeczowa kompetentna ! Pogodna,uprzejma zawsze chętna do pomocy.

lekarz Grzegorz Wocial

Gabinet Ginekologiczny i USG
Konstytucji 3 Maja 12
Mińsk Mazowiecki

Polecam Pana doktora, bo uważam, że w Mińsku nie ma lepszego!

lekarz Elzbieta Kowalczyk

Lekarz rodzinny

centrum medyczno-diagnostyczne
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz,który leczy ludzi a nie "numerki".Chory jest traktowany podmiotowo, kompleksowo i z dużą dozą wrażliwości.Dziękuję.

lekarz Grzegorz Żukowski

ul. Kościuszki 13 "Budopol"
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie mam słów by opisać jaki Świetnym specjalistą jet ten lekarz !!!! spokojny, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy .daje bardzo duże poczucie bezpieczenstwa , on jest nie oceniony !! zawsze ma trafione diagnozy .. gdy córka miala kaszel a rodzinna darla sie na mnie by jechac do szpitala bo jest ostre zapalenie gornych drog oddechowych choc wiedzialam ze nie jest tak zle pojechalam do niego sie poradzic uspokoil mnie przepisal syrop ...
Opinia dodana przez: Diana

lek. dent. Dorota Zawadka-Zielińska

Dąbrówki 39/9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo fachowa dentystka, miła, sympatyczna, bardzo dobre podejście do pacjenta, oby więcej takich ludzi w zawodzie.
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Emilia Augustyniak

Fourmed Przychodnia Specjalistyczna
Świętokrzyska 30
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani doktor jest przemiła, spokojnie i dokładnie wykonuje zabiegi, tłumaczy co się dzieje. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Czopińska

Centrum Medyczne Ju-Medica
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz godny polecenia. Pani doktor bardzo mi pomogła. Tłumaczy wszystko bardzo bardzo dokładnie.

lekarz Małgorzata Gawrysiak

Internista, USG

Warszawska 106a
05-300 Mińsk Mazowiecki

jest moim lek. rodzinnym,od wielu lat , dobrze diagnozuje naprawdę dobry lekarz, jedyny mankament w tym że niestety w przychodni się raczej do niej na wizytę nie można dostać , trzeba chodzić prywatnie...a prywatnie też mnóstwo pacjentów
Opinia dodana przez: ewka31
{'id': 20434, 'name': u'Mi\u0144sk Mazowiecki'} Dermatolog
                                       lekarz Iwona Konca

lekarz Iwona Konca

Dermatolog

MILMED Przychodnia Lekarska
Ignacego Daszyńskiego 5 A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Jacek Ruciński

Gabinet Prywatny
Konstutucji 3-go Maja (DH Manhatan)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie miałam szczęścia do lekarzy,a tu przypadkiem trafiłam na dr.Rucińskiego. Polecam zdecydowanie. Jedyny człowiek w fartuchu,przy którym się czuje,że Ty i Twoje zdrowie jest ważne. Szacunek, Panie Jacku. Bardzo miło Pana wspominam, polecam i wiem,gdzie się w razie potrzeby udać. Przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy.Sylwia
Opinia dodana przez: Sylwia

Wioletta Filip-Kleszcz

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały kompetentny Lekarz, cudowny Człowiek - ciepły, czuły, taktowny, o wysokiej kulturze osobistej. Czuję się bezpiecznie, będąc pod opieką Pani Doktor.

lekarz Elżbieta Frydrysiak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam :) dobre podejscie do dziecka i rodzica, szczegółowe badanie, wszystko dobrze wytłumaczone :)

lekarz Izabela Starzyńska-Maguza

Gabinet Lekarski
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wcześniejsze wizyty u innego ginekologa wyglądały zupełnie inaczej.Tutaj u Pani Doktor(podkreślę,ze od lat,nie 1 czy 2 razy)na wizytach wszystko mam dokładnie wyjaśnione i opisane.Zawsze wykonuje wszystkie badania łącznie z badaniami krwi itp.Gdy mam problem,cokolwiek, nagła sprawa-Pani Doktor zawsze mi odpowie,pomoze i doradzi w związku z dalszym leczeniem.Długo u innego lekarza szukano przyczyn moich schorzeń a tu po kilku wizytach,dokładnym wywiadzie ze mną wyleczono mnie w 100%.Wiem,ze zawsze będą negatywne i ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy

AS-MED
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz z powołania. Wytłumaczyl nam wszystko. Na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Polecam! Wizyta trwała tak długo jak potrzebowal pacjent.

lekarz Marek Florczak

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan doktor Florczak prowadził moją ciążę. Na początku wydawał mi się bardzo zdystansowany i oschły, natomiast z biegiem czasu coraz bardziej miły, sympatyczny ect. Bardzo kompetentny lekarz, nie bagatelizuje tego co się do niego mówi. Miałam problem z bakteriami i erytrocytami w moczu, mało żelaza i w kółko coś. Pan doktor trzymał rękę na pulsie i dbał o dodatkowe badania, kontrole itp. Fakt, że jest drogi ale wart swojej ceny. ...

lekarz Agnieszka Rusiecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Mińsk maz.
05-300 Mińsk Mazowiecki

Byłam u Pani Doktor z roczną córką. Pani Doktor jest niezwykle miła, sympatyczną osobą. Bardzo delikatną w badaniu. Wszystko dokladnie tłumaczy bez pośpiechu. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mama Marysi

lekarz Jadwiga Łęczycka

Neurolog

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

dr. Lęczycka to najlepszy neurolog w Minsku Maz.JEST BARDZO WYROZUMIALA i zawsze stara się pomóc pacjetowi w potrzebie.
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Danuta Kozłowska

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Rzeczowa , konkretna. Zaangażowana mocno w poszukiwanie przyczyn dolegliwości, nie bagatelizuje . Przy tym po prostu ludzka . Nie stawia barier. Słucha. Prawdziwy lekarz z powołania , w zasadzie pierwszy pediatra/internista który faktycznie dobro pacjenta traktuje jako nadrzędne. Wielokrotnie przekłada je nad swoje własne cele i czas . Nigdy nie odmawia pomocy. Widać że Dr ma serce do tego co robi. Ja Doktor uwielbiam , moje dzieci również . Moja ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariola Zych pawlak

Melisa
Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry pediatra.Ja leczę u pani doktor swoje dzieci i polecam ją innym .Zawsze pomaga w problemach zdrowotnych.jeśli chodzi o jej sposób bycia, ja się nie spotkałam z nieuprzejmością. Niektórzy rodzice przesadzają i chcą być mądrzejsi od lekarza a na to żaden lekarz nie pozwoli